Останні новини

Головний санлікар України назвав причини переходу Одеси в "жовту" зону

Чому було вирішено послабити карантинні обмеження.

Одеська область переходить у "жовту" зону з 25 квітня. Таке рішення прийняли на засіданні Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій. У свою чергу Віктор Ляшко, головний санітарний лікар України, заявив, що за останні 3 тижні кількість захворювань на COVID-19 зменшилася вдвічі.

Про це повідомляє Odesa Live з посиланням на YouTube-канал Одеської ОДА. 

Читайте також: Одеська область 25 квітня перейде до "жовтої" зони

За останній тиждень спад захворюванності становить 21%, окрім цього знизився рівень шпиталізацій. Віктор Ляшко також зазначив, що паралельно з цим спостерігається покращення ситуації з грипом та ОРВІ - зменшення епідеміологічного порогу становить 10%. Через це Одеська область відповідає всім необхідним показникам, завдяки яким її можна перевести з "червоної" зони в "жовту". Проте головний санітарний лікар наполягає на посиленні контролю за населенням.

"Область все одно перебуває на межі і будь-яке нехтування карантинними обмеженнями для жовтого рівня може призвести до спалаху коронавірусної хвороби", - йдеться у відео.

Нагадаємо:

Головні новини міста коротко та зручно читайте в Telegram Odesa Live. Бекстейдж та життя каналу без прикрас можна побачити в Instagram. Прямі трансляції та цікаві гості вже чекають на вас у Facebook. А ще ми жартуємо та танцюємо в Tik Tok!

Вийти в ефір
09.05