Останні новини

Головні події України та світу: Труханов подав декларації за 2020 рік, а Євробачення визначило порядок виступів конкурсантів

Дайджест новин за 31 березня.

31 березня головний санітарний лікар Віктор Ляшко пообіцяв, що 1 мільйон доз вакцини Pfizer приїдуть в Україну в червні. Тим часом Кабінет міністрів прийняв постанову для запровадження “Е-лікарняного”. 

Про це повідомляє Odesa Live

Читайте також: Україна за рік опустилася на 15 позицій у рейтингу Індексу гендерного розриву-2021

Декларація Гриневецького

Голова ОДА Сергій Гриневецький подав декларацію за 2020 рік. Тоді він пропрацював на посаді неповних два місяці. Декларація, яку він подав у березні, мало відрізняється від тієї, яку він публікував, будучи претендентом на пост губернатора, проте в документі є багато цікавих моментів.

Гриневецький

Фото: Liga.net

Декларація Труханова

Також декларацію подав і мер Одеси Геннадій Труханов. Він, як і раніше, проживає з матір'ю. Список майна мера за минулий рік поповнився двома квартирами: одна площею 149 кв.м і вартістю у 1 488 289 грн належить дочці Катерині, друга, площею, 296 кв.м належить навпіл дочці Алісі і її матері Тетяні Колтуновій, вартістю апартаментів 4 144 000 грн.

Труханов

Фото: УСІ

Євробачення визначилося

Організатори конкурсу “Євробачення” визначили порядок конкурсних виступів учасників. Подія відбудеться у Роттердамі (Нідерланди), 18 травня буде перший півфінал, 20 травня – другий півфінал, 22 травня – фінал. Від України гурт Go_A виступатиме 18 травня під номером 15.

“Євробачення”

Фото: Євробачення

"Євробачення” 1

Фото: Євробачення

Далека перспектива

Україна отримала підтвердження від глобальної ініціативи з розподілу вакцин COVAX про виділення ще мільйона доз вакцини Pfizer. Її мають поставити траншами до кінця червня.  

Вакцина Pfizer.jpg

Фото: itc.ua

Електронний лікарняний

Кабінет Міністрів схвалив постанову, якою унормовується ведення Електронного реєстру листків непрацездатності. Відповідне рішення ухвалили на засіданні уряду у середу, 31 березня.

Е-лікарняний.jpg

Фото: itc.ua

Нагадаємо: 

  • Станом на 31 березня в Одесі почали розробляти проєкт будівництва крематорію для тварин. Після завершення робіт там будуть утилізувати мертві тіла, а прах розміщувати у колумбарії.
  • Український препарат “Фавіпіравір”, який ще називають “Авіган”, буде коштувати близько 1200 грн за упаковку. За даними японської компанії Fujifilm Toyama Chemical, препарат не просто усуває клінічні прояви хвороби, але і впливає на патогенез коронавірусу в організмі людини.

Головні новини міста коротко та зручно читайте в Telegram Odesa Live. Бекстейдж та життя каналу без прикрас можна побачити в Instagram. Прямі трансляції та цікаві гості вже чекають на вас у Facebook. А ще ми жартуємо та танцюємо в Tik Tok!

Вийти в ефір
22.04