Останні новини

Головне - не переборщити: вчені виявили неочікуваний вплив кави на серце

Лікарі радять, що якщо і додавати в свій раціон більше кави, то варто зупинитися на звичайній чорній.

На думку американських кардіологів, одна або кілька чашок натуральної кави можуть захистити від хронічної серцевої недостатності. Деякі вчені навіть стверджували, що дві чашки кави щодня здатні знизити ризик серцевої недостатності до 30%.

Про це повідомляє Odesa Live з посиланням на Express.

Читайте також: Вчені знайшли некорисні властивості вівсянки

Лікарі радять, що якщо і додавати в свій раціон більше кави, то варто зупинитися на звичайній чорній. Кавові напої, в тому числі латте і капучино, можуть бути дуже калорійними. І відповідно, шкідливими, особливо з урахуванням додавання цукру.

Хвороби серця починаються через порушення кровопостачання головного м’яза людського тіла. Ці проблеми провокує накопичення жирних речовин. Ішемічна хвороба серця, в свою чергу, призводить до серцевої недостатності, якщо її не лікувати. Тоді серце щосили намагається перекачувати кров по тілу.

Кофе - убийца .jpg

Фото: Pexels

Нагадаємо:

Головні новини міста коротко та зручно читайте в Telegram Odesa Live. Бекстейдж та життя каналу без прикрас можна побачити в Instagram. Прямі трансляції та цікаві гості вже чекають на вас у Facebook. А ще ми жартуємо та танцюємо в Tik Tok