Останні новини

Глядачі - на сцені - драма в глибинці: в одеському українському театрі до кінця лютого показуватимуть прем'єру вистави за п'єсою "Демони”

"Демони" - зліпок української глибинки, тут є і любов, і розпач, і типове уявлення про прекрасне.

В Одеському українському театрі - прем'єра. Тут поставили спектакль за п'єсою сучасного українського автора Наталії Ворожбит "Демони". Глядачі - на сцені, а на відстані витягнутої руки - драма в глибинці Полтавської області з п'яними загулами, чистими мріями й містикою.

Про це повідомляє Odesa Live з посиланням на Одеський академічний український музично-драматичний театр ім. В. Василька.

Читайте також: в Одесі відкрилася виставка "Дистанційні пісні"

Демони.jpg

Фото: Український театр

Режисер - Наталія Сіваненко. Вона рік тому закінчила навчання, і вже ставила вистави у Дикому і Молодому театрах в Києві.

Демони 2.jpg

Фото: Український театр

"Демони" - зліпок української глибинки, тут є і любов, і розпач, і типове уявлення про прекрасне. І навіть виїхав з села син, який відвідує мати раз на рік зі своєю сім'єю - гламурною дружиною і підлітком-емо.

Багато сцен відверто шокують, однією з червоних ниток вистави стає секс - актори справдешній зображують статеві акти - символічно, в одязі. На секс зав'язано абсолютно все в цьому богом забутому селі - навіть смерть.

Демони 3.jpg

Фото: Український театр

"Демони" - це складна, потужна історія. Її автор, Наталя Ворожбит прославилася сценаріями до фільмів “Кіборги”, “Дике поле”, “Погані дороги” та серіалу “Спіймати Кайдаша”. Режисер одеської постановки "Демони" - Наталя Сіваненко. "Демони" - одна з ранніх п'єс Наталії, датована 2004 роком.

Демони 1.jpg

Фото: Український театр

Нагадаємо:

Головні новини міста коротко та зручно читайте в Telegram Odesa Live. Бекстейдж та життя каналу без прикрас можна побачити в Instagram. Прямі трансляції та цікаві гості вже чекають на вас у Facebook. А ще ми жартуємо та танцюємо в Tik Tok