Останні новини

Греція у кожного вдома: в Южному завершують ремонт у під'їзді багатоповерхівки. Фото

В Южному триває процес оновлення старих під'їздів найбільшої багатоповерхівки по вул. Хіміків, 14. Наразі будівельники вже закінчують ремонт в грецькому стилі у кутовому під'їзду будинку.

Про це повідомляє Yuzhny.info.

Робочі закінчують обробку стін, створюючи імітацію цегляної кладки. Вже виконали розпис стін, вхідних дверей та малих архітектурних форм, а останнім штрихом стане зображення пухнастого кота, який "оселиться" у вікна квартири, розташованої на першому поверсі. 

Ідея надати більш естетичний вигляд парадним у висотці належить засновнику будівельної компанії "Південьінвест" Генріху Шталю.

“Тут можна побачити розкішні колони, ненав'язливі пейзажі, амфору і великий "старовинний" скриню. Малі архітектурні форми мають своє призначення в побуті", - розповів Генріх Гучуговіч.

Так, металева ширма, на якій зображена амфора стала місцем для зберігання непривабливою сітки для збору пластику, а скриню замінив контейнер для збору скла і картону. Планується, що після завершення робіт в кутовому під'їзді, будівельники приступлять до оновлення ще кількох в цьому будинку.

1.PNG

4.PNG

11.PNG

2.PNG

Фото: Yuzhny.info

Нагадаємо, учні STEM-школи "Inventor", 28 жовтня, відвідали музей пожежної охорони в Одесі, що знаходиться по вулиці Старопортофранківській. Екскурсію проводили з дотриманням усіх правил карантину.

Вийти в ефір
05.12