Останні новини

Гороскоп на 9 листопада: хороші звістки для Тельців і покупки онлайн для Скорпіонів

9-го листопада космічна енергія перетворюється, і треба зорієнтуватися, як побудувати життя щоб не заперечувати зіркам. Тому ми підготували для вас кілька підказок. 

Odesa Live склав цей найточніший у світі гороскоп, а допомогла нам ворожка зі Львівщини, яка ще параллельно проводить жіночі практики. 

Овен

Сьогодні ваша інтуїція підкаже вам, як правильно вчинити в ситуації, що склалася. Дійте за велінням серця, а не рекомендаціями друзів. Тоді на вас чекає успіх.

Телець

На вас чекають хороші звістки в особистому житті. Саме час скористатися можливостями і присвятити свій час стосункам.

Близнюки

Близнюкам варто бути максимально уважним до свого самопочуття. Сидіть на карантині вдома, скористайтеся такою можливістю. Так ви швидше повернетеся в форму і зміцните свій імунітет.

Рак

Буде сприятливий момент для вирішення особистих питань. Відкладіть усі думки про роботу в сторону. Приділяйте вдома весь свій час сім’ї. Рідні вкрай потребують вашої підтримки та уваги.

Лев

Багатьом стає некомфортно перебувати під постійним тиском. Дайте опонентам свободу вибору. Не вказуйте близьким, як їм краще вчиняти.

Діва

Все задумане можна і потрібно втілювати в реальність. Займіться домашніми справами, на які у вас не вистачало часу раніше. Не відкладайте на потім.

Терези

Відпустіть все старе і те, що не склалося. Досить картати себе за деякі вчинки. Обставини склалися потрібним чином, щоб в подальшому ви отримали тільки вигоду.

Скорпіон

Сьогодні можна успішно оновити гардероб. Під час пандемії добре здійснювати покупки онлайн. Займіться цим сьогодні ввечері, не пошкодуєте.

Стрілець

Стрільці втратили лік часу. Однак пам’ятайте, що робочий день навіть у домашніх умовах такий же робочий. Тому ви так само можете проявляти ініціативу і приймати вигідні пропозиції.

Козоріг

Зробить перший крок до примирення. Довгі сварки не приведуть ні до чого хорошого. Сьогодні ваш партнер максимально налаштований на розмову.

Водолій

Дійте, як вважаєте за потрібне, і не дозволяйте іншим збивати вас з вірного шляху. Не закривайтеся у собі, а навпаки, поділіться враженнями з близькими. Вони точно дадуть слушну пораду.

Риби

Ви і ваш партнер відчуєте неймовірну близькість, коли можна пізнавати одне одного, ставати ближче і приділяти весь вільний час.

Нагадаємо, 9 листопада - День української писемності та мови був встановлений Указом президента України від 6-го листопаду 1997-го № 1241/97 і відзначається щороку на честь українського літописця Нестора - послідовника творців слов’янської писемності Кирила та Мефодія. 

Вийти в ефір
03.12