Останні новини

Гороскоп на 5 листопада: Стрільцям - витримки, і зачаття для Раків

5 листопада, це день коли перетворюється космічна енергія, і треба бути готовим до того, що підготували для вас зірки. Odesa Live, як і завжди приготував для своїх читачів найточніший у світі гороскоп. Поради від Зодіаку нам передала оракул з села Махновка Вінницької області, яка поставила 10 гривень на перемогу Байдена. 

Овен

Складний день, пов’язаний з невиконаними зобов’язаннями, переслідуванням і образами. Краще утриматися від тривалих поїздок і прогулянок на самоті. Не рекомендуються активні фізичні навантаження і гучні застілля. Всіляко уникайте з’ясування стосунків з близькими людьми. Емоції будуть перехльостувати через край.

Телець

Життєвий потенціал знаходиться у верхній точці. Однак ваша емоційна вразливість може призвести до прикрих непорозумінь і стати причиною сварки та непорозуміння з близькими людьми. Напруга сьогодні може зрости до межі, можливий нервовий зрив при отриманні поганого звістки. Не намагайтеся розв’язувати всі проблеми відразу. Проявіть більше витримки, прислухайтеся до свого внутрішнього голосу. Будь-яку неприємність сприймайте спокійно, не впадайте у відчай: зірки обіцяють зміни на краще. Приснився сон витлумачувати навпаки.

Близнюки

Можливо, саме сьогодні вас наздоженуть невирішені проблеми або відкладені справи, для вирішення яких знадобиться чимало часу або фінансові витрати. Доля знову готує вам випробування. Ймовірно, сьогодні будь-яка справа вимагає від вас набагато більше зусиль і часу, ніж ви припускали. Можливі конфлікти з людьми, від яких залежить ваше фінансове становище, або з близькою людиною. Навіть в стабільних парах виникнуть розбіжності через зайнятість або неможливості повноцінного спілкування.

Рак

День присвячений об’єднанню людей, сприятливий для зачаття. Двері будинку відкрийте тільки для найближчих друзів. Пам’ятайте, що старий друг краще нових двох. Остерігайтеся випадкових знайомств. Вас може підвести інтуїція, не слід поспішати з висновками.

Лев

Практичний підхід до справи, раціональне використання енергії, чудова організація справи допоможуть підвищити авторитет або поліпшити фінансове становище. Можливі деякі зміни в особистому житті. Вам слід вирішити конфлікт між любовними стосунками й своїм становищем у суспільстві.

Діва

Несприятливий день, пов’язаний зі зрадою, наклепом, переслідуванням і цькуванням. Краще утриматися від тривалих поїздок і прогулянок на самоті. Не рекомендуються активні фізичні навантаження. Зірки рекомендують утримання, розсудливість, критичне ставлення до дійсності. Слідкуйте за своїм майном: не виключені пограбування, пожежа або втрата цінної речі.

Терези

Сприятливий день. Ймовірно, вас чекає швидке підвищення по службі. Однак не беріться за ті справи, в яких ви некомпетентні, уникайте експериментів, дійте тільки перевіреними способами. В іншому випадку ви ризикуєте потрапити в незручне становище або стати причиною чергового конфлікту. У чоловіків-Терезів легковажність і легковажність спричинять неприємності: виникне вибір між романтичним захопленням і домашніми обов’язками.

Скорпіон

День любові, розкриття творчого потенціалу. Творчі особистості здатні самореалізуватися у своїй справі та доб’ються визнання, що доставить їм велике задоволення. Цей день підбивати підсумки, на деякий час звільнить від неприємностей. З будь-якою людиною сьогодні можливі гармонійні відносини.

Стрілець

Критичний день, пов’язаний з витримкою, чистотою помислів і відмовою від спокус. Життєвий потенціал знаходиться у верхній точці, однак несприятливе розташування планет буде заважати здійсненню задумів і взаєморозуміння в спілкуванні. Ваша емоційна вразливість може стати причиною сварки з близькими людьми. Сварки та взаємні образи з партнером можуть повністю розірвати відносини, що склалися, тому краще утриматися від активних дій в особистому житті, інакше можна розтратити енергію і час в пустопорожніх розмовах і безглуздих суперечках.

Козеріг

Вкрай несприятливий день, пов’язаний з наклепом, переслідуванням і цькуванням. Зірки рекомендують утримання, розсудливість, критичне ставлення до дійсності. Краще утриматися від тривалих поїздок і прогулянок на самоті. Слідкуйте за прикметами. Доля попереджає вас про можливі неприємності.

Водолій

День пробудження і перетворення психічної енергії. У першій половині дня ваша енергія, що б’є через край, вселить радість і оптимізм в людей. Проте в другій половині дня зверніть увагу на ваше здоров’я або здоров’я близьких: можливе загострення хронічних захворювань, травматизм, нещасні випадки. Проведіть цей день вдома в тісному сімейному колі або серед близьких друзів.

Риби

Вас чекає в цілому вдалий день. Проведіть його активно, заздалегідь продумавши всі заходи. Якщо призначена ділова зустріч, здійсните її в першій половині дня, бо у другій, можливо, ви не зможете прийняти правильного рішення. Цей день гарний для активного відпочинку, дитячих свят, галасливого веселощів. Сімейним людям рекомендується по-новому поглянути на відносини, що склалися.

Нагадаємо, ввечері, 3 листопада, у Білому домі провели прийом напередодні виборів голови держави. Гостям не запропонували делікатеси, однак на столі були сосиски у тісті.

Вийти в ефір
25.11