Останні новини

Гороскоп на 19 листопада: творчість для Водоліїв і успіх для Риб

19 листопада - варто зосередиться на вирішенні тих справ, які вже давно є для вас тягарем. Саме сьогодні зірки сприятимуть позитивному вирішенню важких справ. 

Розібратися з тим, що хочуть сказати зірки, нам допоміг провісник з Сухого лиману, якій також надіслав свій малюнок на конкурс “Мій улюблений олігарх”.

Овен

Сьогодні розв'язати проблеми на роботі вам допоможе інтуїція. Овнам вдасться зрозуміти, до кого звернутися, щоб отримати цінні поради.

Телець

Сьогодні варто проявляти активність і працювати над своїми цілями. Особливо тим, хто хоче збільшення прибутків і професійної реалізації.

Близнюки

Близнюки можуть сьогодні відчути на собі, що значить, коли тебе не розуміють. Ваша працьовитість або зайнятість справами стане причиною для конфліктів.

Рак

Постарайтеся не забивати голову повсякденними проблемами і намагайтеся абстрагуватися і більше часу приділити рідним.

Лев

Не піддавайтеся спокусі перекинути відповідальність на інших. Це може негативно позначитися на результатах вашої праці і віддалить вас від мети.

Діва

Якщо у вас сьогодні поганий настрій, постарайтеся акцентувати увагу на позитивних моментах і пам'ятайте, що ви маєте право впливати на будь-яку ситуацію і можете змінити все, що вам не подобається.

Терези

Задумані справи будуть вдаватися легко, потрібно тільки вірити в себе і в те, що все вийде. Починається сприятливий час для здійснення задуманого, розв'язання важких питань і проблем.

Скорпіон

У вашій голові безліч геніальних ідей, які потрібно починати реалізовувати. Це дозволить вам стати більш задоволеним життям і підняти самооцінку.

Стрілець

Стрільцям сьогодні буде легше, ніж зазвичай, знайти спільну мову з близькими. Використовуйте цей шанс, адже він випадає не так вже часто.

Козеріг

Сприятливий день для розв'язання бюрократичних питань. Сьогодні можна сміливо братися за важливу роботу. Також не варто боятися сміливих ідей – є високі шанси заручитися підтримкою.

Водолій

Астрологи рекомендують виділити кілька годин на себе – для саморозвитку, творчості. Щаститиме сьогодні і людям розумової праці.

Риби

Сильних і вольових людей в цей день чекає успіх. Тому постарайтеся взятися за активну діяльність та успіх не ставить себе чекати.

Нагадаємо, в Італії працівники лікарні випадково повідомили родині живого пацієнта, який спокійно снідав у своїй палаті, про його смерть від коронавірусу. Вони навіть висловили їм свої співчуття, після чого родина одразу сповістила про подію інших родичів та друзів. 

Вийти в ефір
04.12