Останні новини

Гороскоп на 11 листопада: Близнюкам звернути увагу на рутину, а Дівам більше нових знайомств

Перед тим, як починати що-небудь сьогодні – добре сплануйте свої дії, продумайте деталі. Так ви зможете бути впевненими та уникнути краху, а при необхідності зумієте швидко підлаштуватися під зміни.

Про це повідомляє Odesa Live.

IMG_9638.JPG

Фото: Odesa Live.

Овен

Нічого не бійтеся, якщо хочете досягти успіху, цей день додасть вам рішучості. Швидше за все, сьогодні вам легко буде даватися тверезе мислення, що допоможе чітко сформулювати свої цілі та завдання.

Телець

Якщо є сумніви щодо справи, яку задумали, відкладіть його рішення до завтра. Підписувати договори, укладати угоди й погоджуватися на що-небудь сьогодні не варто.

Близнюки

В цей день Близнюкам добре будуть даватися рутинні справи. У другій половині дня на роботі можлива несподівана приємна звістка.

Рак

Сьогодні ви можете відчувати підвищений апетит – дозвольте собі поласувати чимось смачним, але за умови, що воно буде ще й корисним. У цей день протипоказана важка їжа.

Лев

Сьогодні для Левів день буде сприятливим для зміни іміджу – можна відвідати перукаря, розібрати речі в гардеробі. Важливі справи починати не варто.

Діва

Зараз у вас дуже комунікативний період. Використовуйте його для налагодження нових знайомств і встановлення дружніх зв'язків.

Терези

Наклеп і брехня в цей період боляче вдарять. Рекомендовано уникати двозначностей, лицемірства. Бажано проявити добрі наміри та допомогти тим, хто цього потребує.

Скорпіон

Корисно зайнятися важливою справою в цей день. Компанія інших людей у цей день піде на користь. Варто заводити нові знайомства і проявляти свої ораторські та лідерські здібності.

Стрілець

Стрільцям сьогодні рекомендують зайнятися духовним розвитком і досліджувати власні можливості. Рекомендується скласти план дій, який потрібно виконати, щоб досягти своїх мрій і планів.

Козоріг

Зверніть більше уваги на практичні результати, пориньте з головою у роботу. Вечір вдома або тиха прогулянка добре відновить витрачені за день сили.

Водолій

Можливі ускладнення з фінансами, особливо в другій половині дня. Також висока ймовірність непередбачених перешкод як на роботі, так і в приватному житті. Ближче до вечора варто уникати місць масового скупчення людей.

Риби

Цей день варто присвятити наведенню порядку на робочому місці. Розберіться з документацією, складіть список справ про яких забули і які потрібно виконати.

Нагадаємо, у середу, 11 листопада, в Одесі без електроенергії залишаться кілька тисяч будинків. Відключення проводять у зв'язку з плановими ремонтними роботами.

Вийти в ефір
04.12