Останні новини

Гороскоп на 10 листопада: Овен - задумайтесь про серйозне, Близнюки- не будьте довірливі

10 листопада бажано встати раніше і не перевантажувати шлунок їжею. Корисно якомога більше ходити пішки, займатися фізкультурою і спортом. Всі виникаючі проблеми слід вирішувати самостійно, не вдаючись до допомоги інших людей.

Про це повідомляє Odesa Live.

Овен

Сприятливий день для того, щоб подумати про щось серйозне, важливе не тільки для вас, але і для всіх навколо. Ви помічаєте головне, але і дрібні деталі не випускаєте з поля зору. Навряд чи хтось зможе ввести вас в оману, навіть якщо дуже постарається. Можливі незвичайні пропозиції. Приймайте їх без довгих роздумів - ви щонайменше отримаєте досвід, який незабаром стане в нагоді. Та й вірогідність успіху висока.

Телець

Насичений день. Ви енергійні, заповзятливі, знаходите спосіб зробити багато корисного і для себе, і для інших. З'являються цікаві ідеї та плани, відкриваються нові можливості, якими прикро було б не скористатися. Не виключено, що доведеться ризикувати. Можна купувати побутову техніку, а також те, що необхідно для роботи і навчання. Ви не витратите гроші даремно, придбаєте саме те, що потрібно. Під кінець дня вірогідні хороші новини здалеку.

Близнюки

Не поспішайте з рішеннями і не будьте занадто довірливі: ваша інтуїція, підказки якої зазвичай точні, зараз може помилятися. Потрібна розбірливість в контактах. 10 листопада багато намагатимуться познайомитися з вами ближче, але не у всіх бажаючих благі наміри. Не варто довіряти всім обіцянкам, які дають оточуючі. Намагайтеся уникати перевантажень, особливо важливий відпочинок в другій половині дня. Я

Рак

Спокійний день, який навряд чи принесе важливі події і серйозні зміни. Він підходь для того, щоб проявляти ініціативу в справах, пропонувати щось нове, шукати однодумців і союзників. Порадує спілкування з давніми знайомими, буде можливість відновити відносини, якими ви колись дорожили.

Лев

Будьте уважні. Ймовірно, можуть відбутися неприємності, які зіб'ють вас з пантелику. Але якщо швидко візьмете себе в руки, то будь-який проблеми вдасться уникнути.

Діва

У вівторок потрібно залягти на дно. Чи не нагадуйте про себе зайвий раз, інакше ризикуєте бути завантаженими роботою до глибокої ночі.

Терези

Емоційний фон відновлюється. Ви поступово приходите в хороший настрій. Щоб все закріпити, поговоріть з близькими. Уже можете поділитися своїми старими проблемами, які вдалося вирішити.

Скорпіон

Вам здасться, що успіх дуже близько, але не розслабляйтеся - незабаром на шляху будуть виростати нові перешкоди, що заважають здійсненню планів. Постарайтеся не створювати підґрунтя для ревнощів, інакше довго будете з'ясовувати стосунки.

Стрілець

Цей день здатний здивувати своєю насиченістю і контрастністю. Не варто витрачати даремно час. Динаміка подій не дасть вам занудьгувати. А тому будьте готові в будь-який момент приступити до виконання чергового завдання.

Козоріг

Не провокуйте конфліктних ситуацій. Негативні емоції цього дня можуть розбудити в вас звіра або ж змусить задуматися і переосмислити свою поведінку до оточуючих. Можливо, причина проблем не в них, а в вас самих?

Водолій

Найкращим відпочинком для вас стане не безділля, а зміна роду діяльності. Переключившись з одного заняття на інше, ви відновите сили і поліпшите продуктивність праці.

Риби

День сприятливий для роботи над помилками - як у професійній сфері, так і в особистому житті. Аналіз того, що ви останнім часом зробили не так, допоможе виправитися в майбутньому.

Нагадаємо, в Одеській області правоохоронці провели превентивні заходи стосовно перевірки умов життя неповнолітніх. Вони долучили представників центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, служби у справах дітей та представників сільських, селищних і міських рад.

Теги:
Вийти в ефір
05.12