Останні новини

Головним кольором 2021 року стали “купчасті хмари”. Фото

У 2021 році головним кольором став Y354 Кумулус чи іншими словами “купчасті хмари”. Він надає спокою та почуття впевненості.

Про це повідомляє Tikkurila.

Цей колір вказує на теплу ясну погоду, тому Y354 Кумулус наповнює енергією і додає сил для нових звершень. В ролі основної теми майбутнього року фахівці назвали перезавантаження і відновлення.

"Ми хочемо надихнути людей в ці важкі часи робити все можливе і терпляче йти вперед. Коли багато здається невизначеним і непередбачуваним, ми хочемо вселити надію, адже все в наших руках", - йдеться у зверненні компанії.

Зазначимо, що цей проєкт ведеться з 2016 року. Голландський лакофарбовий бренд Dulux як колір майбутнього року вибрав землисто-бежевий відтінок Brave Ground (родючий ґрунт). У компанії розповіли, що колір дасть людям можливість створювати простори, де вони зможуть розслабитися і перезарядитися, що особливо актуально під час пандемії коронавірусу.

2563478.jpeg

Фото: Tikkurila

Нагадаємо:

  • Другий тур виборів-2020: в Україні станом на 12:00 явка складає 8,6%.
  • В Одесі 15 листопада офіційно розпочалися вибори міського голови. Мешканці міста обирають майбутнього мера з двох кандидатів - Миколи Скорика та Геннадія Труханова. Попередні вибори міського голови відбувалися у 2015 році. Протягом дня Odesa Live буде стежити за тим, як в місті проходять вибори.

Вийти в ефір
04.12