Останні новини

Голова МОЗ заявив, що хоче відчути COVID-19 як звичайний пацієнт

Міністр охорони здоров'я Максим Степанов заявив, що планує дотримуватися усіх запобіжних заходів, поки хворіє на коронавірусну інфекцію. Він закликає усіх носити медичні маски, мити руки, користуватися антисептиком та уникати великого скупчення людей.

Про це повідомив політик на своїй сторінці у Facebook.

За його словами, він хоче перенести цю хворобу, як звичайний пацієнт. Оскільки побувши в їх “шкурі” можна зрозуміти, які недоліки треба вирішувати. 

"Весь час пандемії я дивився на ситуацію з COVID-19 очима лікарів. Тепер у мене є можливість подивитися на неї очима пацієнтів. Я хочу пройти [ред. через COVID-19] як звичайний пацієнт, оцінити маршрути пацієнта і протоколи лікування. Буду відразу фіксувати недоліки і проблемні питання, щоб разом з командою МОЗ знаходити шляхи вирішення", - розповів міністр.

<iframe src="https://www.facebook.com/plugins/video.php?href=https%3A%2F%2Fwww.facebook.com%2Fmaksym.stepanov.official%2Fvideos%2F2795324967405625%2F&show_text=0&width=560" width="640" height="480" style="border:none;overflow:hidden" scrolling="no" frameborder="0" allowfullscreen="true" allow="autoplay; clipboard-write; encrypted-media; picture-in-picture; web-share" allowFullScreen="true"></iframe>

Нагадаємо:


Вийти в ефір
02.12