Останні новини

Фонд державного майна наступного тижня планує здати в оренду 8 приміщень. Перелік

Одним з приміщень є їдальня в Одеському морському порту.

Наступного тижня Фонд державного майна планує пошукати нових відповідальних орендарів для об’єктів на всій території України. Зокрема, планується провести 85 аукціонів. 

Про це повідомляє Odesa Live з посиланням на пресслужбу ФДМУ.

Читайте також: Ціни на житло зараз та прогнози на зиму

Зокрема в Одесі планують здати 8 приміщень

  • Частину замощеного покриття площею 136 квадратних метрів на проспекті Шевченко, що перебуває на балансі Одеського національного політехнічного університету.
  • Приміщення другого поверху двохповерхової будівлі, що розташоване на території Паромного комплексу ДП “Морський торговельний порт "Чорноморськ" в Бурлачій Балці.  
  • Вбудоване нежитлове приміщення п'ятого поверху в п'яти-поверховій будівлі, загальною площею 31,8 кв. м, що перебуває на балансі ДП “Південьвійськбуд”.
  • Нежитлові приміщення 1-го поверху двоповерхової будівлі управління порту площею 158,6 кв. м.
  • Нежитлове приміщення технічного поверху, площею вісім кв. м та ділянка даху навчального корпусу №2, площею вісім кв. м, загальна площа 16 кв. м, що перебуває на балансі Одеського національного економічного університету.
  • Нежитлові приміщення учбового корпусу № 6, а саме: приміщення першого поверху №116 – 93,3 кв. м, приміщення другого поверху №202 – 46,9 кв. м, приміщення підвалу №003 – 21,9 кв. м, загальною площею 162,1 кв. м, що знаходиться на балансі Національного університету “Одеська морська академія”.
  • Частини нежитлового приміщення фойє на 1-му поверсі центра підготовки і атестації плавскладу (корпус №6), площею три кв. м, що знаходиться на балансі Національного університету “Одеська морська академія”.
  • Нежитлові приміщення, що розташовані в рівні першого поверху п’ятиповерхової будівлі гуртожитку № 5, загальною площею 173,6 кв. м, за адресою: м. Чорноморськ, що перебуває на балансі ДП “Морський торгівельний порт “Чорноморськ".

Нагадаємо: 

  • Фонд держмайна продав на приватизаційному аукціоні Лужанське МПД за 21 мільйон гривень - ціна зросла у 2,4 раза. Переможцем став один з трьох учасників відкритих торгів, який зробив найвищу початкову цінову пропозицію та утримував лідерство за розміром ставок
  • У Регіональному відділенні Фонду держмайна Одеської та Миколаївської областей з'явився новий керівник. Відтак, на посаду директора призначили Олександра Славського. Він був засновником Агенції регіонального розвитку Одеської області, радником Прем’єр-міністра України, а ще раніше - керівником Business Incubator Group Ukraine та програмним директором Impact Hub Odessa.

Головні новини міста коротко та зручно читайте в Telegram Odesa Live. Бекстейдж та життя каналу без прикрас можна побачити в Instagram. Прямі трансляції та цікаві гості вже чекають на вас у Facebook. А ще ми жартуємо та танцюємо в Tik Tok