ЕКЗИТ-ПОЛИ
Геннадій Труханов
Геннадій Труханов
34,4 %
Микола Скорик
Микола Скорик
17,9 %
Олег Філімонов
Олег Філімонов
13,7 %
Петро Обухов
Петро Обухов
12,5 %
Сергій Ківалов
Сергій Ківалов
5,4 %
Євген Червоненко
Євген Червоненко
3,56 %
Сергій Калинчук
Сергій Калинчук
3,08 %
Едуард Гурвіц
Едуард Гурвіц
2,75 %
Олег Михайлик
Олег Михайлик
1,32 %
"Довіряй ділам"
23,77 %
"Опозиційна платформа - За життя"
22,38 %
"Слуга народу"
15,95 %
"Європейська солідарність"
12,72 %
"Українська морська партія Сергія Ківалова"
4,16 %
"Партія Шарія"
7,63 %
ВО
ВО "Батьківщина"
1,8 %
"Блок Едуарда Гурвіца"
1,56 %
"За майбутнє"
3,32 %
"Сила і честь"
2,09 %
Розподіл мандатів у міськраді Одеси (за даними екзит-полів)
18
17
12
10
6

Останні новини

Фінішна пряма вже близько: зранку на танкері Delfi “кипить” робота. Відео

На пляжі “Дельфін” проводиться фінальний етап ліквідації наслідків затонулого танкера Delfi. Там на судні ріжуть зайвий метал, працює кран і на борту можна спостерігати близько десятка робітників.

Про це повідомляє в прямому ефірі Odesa Live ведучий Олег Байдалюк та ведуча оперативного штабу Вероніка Нікітіна.

За словами ведучого, сьогодні до загальної картини праці з танкером додалася одна цікава деталь.

“Зараз ви можете бачити, що там така волога доріжка на палубі. Коли ми під'їхали, воду вочевидь відкачували з середини Delfi, хоча він заповнений там через пробоїну. — розповідає Олег Байдалюк. Було видно, що то не мазут, а саме брудна вода. Вона була не такого кольору як в морі, але зеленувато-сірого, тобто це брудна вода: жодного мазуту, жодних інших якихось шкідливих речовин”.

В ході праці робітники зчищають з танкера зовнішню обшивку. В ту же мить позаду судна можна побачити плавкран та два великих буксира.

“Один буксир стоїть трохи далі, від нього натягнутий та прив’язаний трос до крана. А інший буксир стоїть безпосередньо за краном і його не видно.Таке враження, що його просто немає. Але там є ще один буксир і на нього вантажать постійно якісь деталі з Delfi. - зауважує ведучий. Через кран постійно щось переплавляли, я не міг зрозуміти, куди саме ось ці запчастини, які відрізають з Delfi, кладуть. Виявляється, що там за краном стоїть ще один буксир, прямо бік-о-бік”.

<iframe width="560" height="315" src="https://www.youtube.com/embed/Pq7dDlGf8Sc" frameborder="0" allow="accelerometer; autoplay; encrypted-media; gyroscope; picture-in-picture" allowfullscreen></iframe>

На пляжі “Дельфін” почалася активна робота.Тільки, що плавкран “Атлас 4” підійняв попередньо відрізану димову трубу з танкера та переніс її по інший бік Delfi. Якрах там знаходиться велика баржа, куди завантажують зрізані металеві дрібні частини.

"Процес йде не дуже динамічно, але він йде", - підкреслив ведучий. 

Нагадаємо, у ніч на 22 листопада 2019 року внаслідок шторму танкер зірвало з якоря в акваторії порту “Південний” та віднесло у бік Одеси. На пляжі “Дельфін” судно прибило до берега, де воно сіло на мілину з трьома українцями-членами екіпажу на борту. Після цьогьо майже рік було прийнято багато спроб підняти судно, але всі вони закінчувалися невдало. В морі поблизу танкера неодноразово виявляли розливи нафтопродуктів. 8 вересня в Одесі завершується підготовчий етап до підняття судна Delfi. Odesa Live слідкує за роботами навколо судна. Що відбувається з Delfi дивиться на трансляції Odesa Live.

Вийти в ефір