Останні новини

Facebook погрожує зробити додатки платними, якщо користувачі Apple не дозволять збирати особисті дані

Такі дії не суперечать правилам приватної компанії.

Соціальні мережі Facebook та Instagram у майбутньому можуть стати платними через нову версію операційної системи (ОС) iOS. Компанія почала надсилати відповідні повідомлення, бо власники iPhone з ОС 14.5 отримали можливість забороняти додаткам слідкувати за ними. 

Про це повідомляє Odesa Live з посиланням на The Verge.

Читайте також: Facebook почне помічати жартівні пости спеціальними ярликами

Facebook погрожує зробити додатки платними

Фото: Ашкан Солтані

"І це починається. Facebook і Instagram вивчають тактики залякування в битві з Apple на оновленні для iOS14", - написав експерт у сфері технологій Ашкан Солтані.

Тепер користувачі можуть у налаштуваннях заборонити компаніям мати доступ до особистої інформації з інших додатків і вебсайтів. 

“Допоможіть зберегти Facebook безкоштовним”, — йдеться у повідомленні, які отримують власники Iphone.

Передумова

ОС вийшло з новою політикою конфіденційності вийшло в кінці квітня. Додатки зможуть отримувати персональну інформацію користувачів, але тепер її буде заборонено передавати третім особам. Натомість корпорації Facebook таке нововведення сприйняли критично. Вони кажуть, що таким чином їх бізнес зазнає збитків. 

Facebook у 2019 році прибрала з головної сторінки свій колишній слоган “It’s free, and always will be” (“Це безплатно, і так буде завжди”). Натомість тепер він звучить як - "Реєстрація. Швидко і легко “(Sign up. It’s quick and easy). У правилах платформи йдеться, що соціальна мережа не гарантує, що вона завжди буде безоплатною. У 2018 році засновник Facebook Марк Цукерберг, який давав свідчення в сенаті США, не виключив створення платної версії соціальної мережі, в якій не буде реклами.

Нагадаємо:

Головні новини міста коротко та зручно читайте в Telegram Odesa Live. Бекстейдж та життя каналу без прикрас можна побачити в Instagram. Прямі трансляції та цікаві гості вже чекають на вас у Facebook. А ще ми жартуємо та танцюємо в Tik Tok

Вийти в ефір
10.05