Останні новини

Євген Червоненко підтримав Миколу Скорика на виборах мера Одеси

В одеському міському саду під час мітингу на підтримку Миколи Скорика слова підтримки на адресу кандидата в мери міста висловив народний депутат 4 скликання Євген Червоненко. Він зробив наголос на особистих якостях Миколи Скорика завдяки яким він зможе зробити Одесу краще. 

Про це повідомляє кореспондент Odesa Live.

"Скорик - це справжній одесит і тому я підтримав його одним з перших. Він з інтелігентної родини, він не розмовляє мовою розпальцівки, він не розмовляє мовою "якщо ти мій ворог, я тебе знищу". Повірте мені, якщо в Одесу прийдуть правила, які принесе не тільки Скорик, а принесе вся наша команда. Я не поїду нікуди і буду там де потрібно команді і Миколі. Під правила приходять реальні інвестиції та проекти. Одесі давали сміттєпереробний завод без грошей, Одесі давали моноколійну дорогу з селища Котовського на Таїрова без грошей. Одесі можна невеликими грошима зробити сучасне освітлення. Тільки якщо нинішня мерія команда Труханового не бачить себе попереду і всім іншим: "Ша, тихо", то немає прогресу. Прогрес буде", - сказав Євген Червоненко. 

Раніше Odesa Live повідомляв, що Миколу Скорика підтримав співголова фракції “Опозиційна платформа - За життя” Юрій Бойко, народна депутатка Наталія Королевська та Нестор Шуфрич.

Вийти в ефір
04.12