Останні новини

Естети радіють: в Одесі демонтували майже 90 незаконних рекламних конструкцій

Власники оголошень розмістили їх без відповідного дозволу.

В Одесі за минулий тиждень комунальники прибрали 82 незаконно розміщені рекламні конструкції на фасадах будівель. Загалом було складено 59 актів фіксації порушень правил встановлення вивісок.

Про це повідомляє Odesa Live з посиланням на пресслужбу Одеської міської обласної ради.

Читайте також: В одеській мерії похизувалися новими зупинками, але під час реконструкції ринку "Марсельський" комплекс не оновили

реклама

Фото: ОМР

Відомо, що протягом декількох місяців управління реклами Одеської міської ради проводить роботи з демонтажу вивісок та різних рекламних конструкцій, які розмістили без відповідного дозволу. Так, з 26 березня по 1 квітня комунальники “Одесреклама” винесли приписи про усунення порушень, згідно з якими було прибрано 82 рекламні оголошення на вулицях міста.

реклама

Фото: ОМР

Закон про рекламу наказує свої правила використання засобів зовнішньої реклами. Зокрема, на їх установку слід отримати дозвіл. Коли у дозволу на рекламну конструкцію закінчиться термін, потрібен її демонтаж. Якщо ж компанія встановила рекламну конструкцію без узгодження, самовільно, перевіряючий орган винесе припис про її демонтаж.

Так, з фасадів будинків вивіски прибрали на:

  • Варненській вулиці;
  • вулиці Івана та Юрія Лип;
  • вулиці Маршала Бабаджаняна;
  • вулиці Маршала Малиновського;
  • вулиці Канатній;
  • вулиці Малій Арнаутській;
  • вулиці Великій Арнаутській.

реклама

Фото: ОМР

Нагажаємо:

Головні новини міста коротко та зручно читайте в Telegram Odesa Live. Бекстейдж та життя каналу без прикрас можна побачити в Instagram. Прямі трансляції та цікаві гості вже чекають на вас у Facebook. А ще ми жартуємо та танцюємо в Tik Tok!

Вийти в ефір
21.04