Останні новини

Експосадовця “Укрзалізниці” підозрюють у заволодінні бюджетними коштами у розмірі понад 100 000 гривень

Одеською місцевою прокуратурою № 2 повідомлено про підозру колишньому начальнику одного із структурних підрозділів Регіональної філії “Одеська залізниця” у службовому підробленні та заволодінні бюджетними коштами. Посадовець, з метою заволодіння бюджетними коштами, подавав сфальсифіковані заяви на одержання компенсації за оренду житла, де фактично жодного дня не мешкав.  

Про це повідомляє пресслужба прокуратури Одеської області.  

До заяви зловмисник  долучав підроблені заздалегідь документи, а саме договір оренди однокімнатної квартири та витяг з Держреєстру речових прав на нерухоме майно про реєстрацію права власності.

В подальшому, на підставі зазначених сфальсифікованих документів Укрзалізниця компенсувала підозрюваному витрати з оренди житла на загальну суму майже 100 тисяч гривень.

Досудове розслідування у кримінальному провадженні здійснюють слідчі Малиновського відділу поліції.

Нагадаємо, за результатами лабораторних досліджень, проведених фахівцями Державної Екологічної Інспекції в Одеській області, виявлено перевищення нормованих значень гранично допустимої концентрації за вмістом у воді нафтопродуктів. Їх показник 10 вересня складає 0,09 мг/дм³. Загальна сума збитків внаслідок витікання забруднюючих речовин складає 16,3 тисячі доларів (близько 453 тисяч гривень). Ця сума остаточна.

Вийти в ефір