Останні новини

Експлуататорів коней та поні на Дерибасівській оштрафували - склали два протоколи

Згідно з чинними законами на території Одеси вигул тварин на об’єктах благоустрою заборонений.

Департамент екології міськради разом з поліцією ініціював черговий рейд стосовно експлуатації диких тварин для фото та відео. Так, зранку 17 квітня в Одесі склали два протоколи на власників трьох коней та поні.

Про це повідомляє Odesa Live з посиланням на Департамент екології міськради.

Читайте також: Бруд, голод та пияцтво - на Одещині у горе-матерів вилучили шістьох дітей

Коні та поні 2.jpg

Фото: Департамент екології

 Під час перевірки вулиці Дерибасівської був зафіксований факт вигулу шістьох тварин – трьох коней та трьох поні – на території об’єкту благоустрою. На відповідальних осіб складено два протоколи про адміністративне правопорушення за ст.152 КУпАП, які направлені на розгляд до відповідної адміністративної комісії.

Проблема з експлуатацією тварин й досі існує в Одесі

Захисники.jpg

Фото: UNIAN

У 2019 році Одеська міська рада заборонила такий вид заробітку, однак це рішення ігнорують. Основною причиною цього є відсутність механізму впливу, а в мерії не знають, як врегулювати ситуацію. Правоохоронні органи навіть здійснювали конфіскацію тварин, але їх все одно повертали власникам. 

Тому ситуацію у свої руки вирішили взяти громадські активісти та звичайні містяни. Щорічно по всій Україні 15 жовтня проводиться марш за права тварин. В Одесі цей захід стабільно збирає тисячі небайдужих людей. Своєю чергою, численні діалоги з мерією, звертання та вимоги у вищі органи влади майже нічого не дають. Власники тварин взагалі не розуміють чому у суспільстві виникла така тенденція щодо захисту тварин. Свій бізнес вони припиняти не збираються.

Коні та поні.jpg

 Фото: Департамент екології

Нагадаємо: 

Головні новини міста коротко та зручно читайте в Telegram Odesa Live. Бекстейдж та життя каналу без прикрас можна побачити в Instagram. Прямі трансляції та цікаві гості вже чекають на вас у Facebook. А ще ми жартуємо та танцюємо в Tik Tok!

Вийти в ефір
09.05