Останні новини

Екс-мер Одеси випустив чергову книгу під назвою “Хто ми?”

Колишній очільник одеської міськради Руслан Боделан презентував нову книгу, яку він назвав “Хто ми?”. Твір присвячений роздумам про сьогодення. 

Про це повідомляє “Івасі” з посилання на соратника Боделана Володимира Максимовича. 

“Сьогодні вийшла друком чергова книга Боделана Руслана Борисовича - “Хто ми?”. Дуже глибокі філософські міркування. У книзі викладені думки і судження кількох одеситів, наших сучасників. Мене потрясла розповідь автора “Ураноплліс”. Продовжую читати”, - написав Максимович у своєму Facebook.

Книжища.jpg

Фото: Івасі

Зазначимо, Руслан Боделан - український політик, народний депутат України I і II скликань, перший секретар Одеського обласного комітету КПУ в складі КПРС, голова Одеської обласної ради та Одеської обласної державної адміністрації, міський голова Одеси з серпня 1998 року по квітень 2005 рік. Після Помаранчевої революції емігрував до міста Санкт-Петербург, але вже в квітні 2010 року повернувся в Одесу. Всі кримінальні справи, які були відкриті проти Боделана в 2005 році, пізніше були закриті.

Зараз Боделан не займається активною політичною діяльністю. 

Нагадаємо, він написав декілька книжок серед яких такі: “Сповідь”, “Пробачте мене, одесити” та “Куди ми йдемо”. Книга “Хто ми?” стала продовженням циклу його творів. Вийти в ефір
01.12