Останні новини

Екологічна катастрофа: в Європі легально знищили 14 мільйонів птахів

На Одещині екологи забили на сполох через Директиву Європейського Союзу, яка з одного боку захищає птахів на Євроконтиненті, але водночас, дозволяє відстрілювати їх у специфічних ситуаціях. До них відносяться вплив на здоров'я населення чи матеріальний збиток у разі, якщо інші методи безсилі. Так, від рушниць у період з 2009 до 2017 років держави-члени ЄС видали більше 84 тисяч відступів від Директив, через що загинули 14 мільйонів птахів.

Про таке написав еколог Іван Русєв на своїй сторінці у Facebook.

За його словами, цифра у 14 мільйонів лише офіційний показник, однак реальна кількість нещадно вбитих різновидів птахів значно вищий. Тож він закликав єврочиновників на всіх рівнях схаменутися і вжити усіх заходів задля припинення знищення біологічних різновидів.

"Зловживаючи своїми повноваженнями по видачі ліцензій на вбивство птиць, держави-члени часто порушують закони ЄС, скорочують біорізноманітність, відмовляються від захисту тварин і деколи відвертаються від наукових рекомендацій. Європейська комісія повинна зробити рішучі дії", - написав Іван Русєв.

Ознайомитися з деталями можна на сторінці авторитетної організації BirdLife International: How EU States are granting licenses to kill millions of birds.

птах.jpgФото: birdlife.org

Нагадаємо, керівництво НПП " Тузлівські лимани" було вимушене звернутися до екоінспекторів щодо питання про водообмін з Чорним морем. Проте наразі їх запити ігнорують, хоча під загрозою знаходиться цілий вид.

Вийти в ефір
30.11