Останні новини

Ефективність вакцини від COVID-19 Pfizer довели на 94% - дослідження

Лише за добу в Ізраїлі першу дозу вакцини отримали понад 3,8 мільйонів місцевих мешканців.

Вакцина від коронавірусу компанії Pfizer-BioNTech у запобіганні появи симптомів COVID-19  ефективна на 94%. Натомість, у запобіганні серйозному перебігу захворювання ефективність препарату складає 92%. Такі дані оприлюднили в найбільшій мережі медичних послуг Ізраїлю Clalit.

Про це повідомляє Odesa Live з посиланням на The Times of Israel.

Читайте також: На Одещині планують вакцинувати від коронавірусу 8,5 тисяч містян

У дослідженні взяли участь 600 тисяч людей, які отримали необхідні дві дози вакцини Pfizer, з них - 170 тисяч осіб - старше 60 років та 430 тисяч - віком від 16 до 59 років. Їх порівнювали з іншою групою з 600 тис. невакцинованих людей.

У порівнянні з нещепленими, у вакцинованій групі випадки симптоматичної інфекції знижені на 94%, а число випадків серйозного перебігу захворювання - на 92%. Таким чином, ефективність препарату оцінена у 94%.

За словами директора з питань інновацій Clalit Рана Балісера, ефективність вакцини Pfizer зростає мінімум через два тижні після введення другої дози препарату.

Загалом, у ніч проти неділі, 14 лютого, понад 3,8 мільйонів мешканців Ізраїлю отримали першу дозу вакцини, а 2,5 млн - дві дози препарату.

Вакцинація від COVID.png

Фото: Olivier Fitoussi/ Flash90

Нагадаємо:

Головні новини міста коротко та зручно читайте в Telegram Odesa Live. Бекстейдж та життя каналу без прикрас можна побачити в Instagram. Прямі трансляції та цікаві гості вже чекають на вас у Facebook. А ще ми жартуємо та танцюємо в Tik Tok!