Останні новини

Джордж Клуні розповів, що його спонукало подарувати друзям $ 14 мільйонів

У 2013 році відомий актер Джордж Клуні подарував своїм дузям 14 мільйонів доларів. Через сім років, він нарешті вирішив розповісти чому так вчинив.

Про це повідомляє Independent.

Історію, про яку стало відомо ще в 2017 році, актор прокоментував

в інтерв'ю GQ.

За словами Клуні, все відбулося в 2013 році, коли він познайомився зі своєю майбутньою дружиною Амаль.

"Я був холостяком. Всі ми старіємо. Мені було 52 або близько того. І більшість моїх друзів старша за мене", - зазначив він.

Актор підкреслив, що зловив себе на думці про те, як друзі допомагали йому протягом всієї кар'єри.

"Я спав на їх диванах, коли був розорений. Коли я був без фінансів, вони зайняли мені гроші. Друзі допомагали мені протягом багатьох років. Так само як і я їм. Ми всі хороші друзі і дуже близькі ... Я просто подумав , що якщо мене зіб'є автобус, вони все є в заповіті. Так якого біса я чекаю, щоб мене збив автобус? ", - поділився спогадами Клуні.

Отримавши 14 мільйонів доларів готівкою в Лос-Анджелесі, Джордж Клуні купив 14 сумок Tumi і упакував по мільйону доларів на кожну з них. На наступний день онпрігласіл своїх друзів і віддав їм гроші.

"Я просто показав карту і вказав на місця в світі, які я зміг побачити завдяки їм. І я сказав:" Як ви дякуєте таких людей? ". А потім додав:" Як щодо мільйона доларів? ", - розповів актор.

Нагадаємо, вранці 13 листопада у Приморському районі патрульні зупинили автомобіль "Volkswagen". Він їхав на заборонений сигнал світлофора з увімкненим звуковим приладом типу "Сирена".

Теги:
Вийти в ефір
03.12