Останні новини

Джил vs Меланія: чим відзрізняється стиль Байден і Трамп

3 листопада у Сполучених Штатах Америки відбулися президентські вибори, на яких перемогу здобув Джо Байден. Водночас, інший претендент на крісло в Овальному кабінеті Дональд Трамп не визнав своєї поразки й продовжує відстоювати права на другий термін.

У слід за новообраним президентом США отримало й нову Першу Леді країни. 

Про це пише Сlutch.

На відміну від Меланії Трамп, Джилл Байден вкрай рідко носить одяг люксових брендів. Зазвичай вона обирає стримані образи, оскільки працює викладачем англійської мови в коледжі, а також навчає дітей з емоційними розладами.

Замість святкових суконь модного дому Gucci, взуття на високій шпильці Christian Louboutin і дорогих сумок Birkin, в яких часто фотографують Меланію Трамп, дружина Байдена зазвичай одягає сукні прямого крою або на запах. Вона також любить сукні з об'ємними квітковими принтами.

квітковий.jpegДля публічних заходів 69-річна Джилл обирає туфлі на невисоких підборах. Натомість 50-річна Меланія часто підкреслює свої стрункі ноги високими "шпильками", а сукні обирає такі, щоб вигідно обтягували фігуру.

меланія.jpgфото: Меланія Трамп (соцмережі)

Джилллл.jpegфото: Джил Байден з Джо Байденом (соцмережі)

Помітно, що нова перша леді часто використовує одяг для висловлення своєї соціальної позиції. Наприклад, під час передвиборчої кампанії її помітили у шкіряних чоботах з написом VOTE (голосуй), а у 2019 році у Філадельфії її сфотографували у піджаку, на якому у вигляді стразів красувалося слово LOVE (любов) - це сприйняли як позитивне послання мешканцям міста, яке ще називають "Містом братньої любові".

Снимок экрана 2020-11-10 в 14.01.26.png

Та варто зазначити, що цей прийом застосовувала і Меланія Трамп. Перед зустріччю з дітьми іммігрантів в Техасі її помітили у зеленому жакеті з написом "Насправді мені байдуже. А вам?"

Снимок экрана 2020-11-10 в 14.05.39.png

Експерти кажуть, що Байден віддає перевагу одягу в стилі американок середнього класу: їх об'єднує любов до сорочок у смужку, джинсів, туфель-човників, джемперів і кольє з перлів. Однак іноді нова перша леді все ж купує одяг люксових брендів. Так, на останніх президентських дебатах вона була одягнена в сукню з квітковим принтом модного будинку Dolce & Gabbana за 1600 фунтів стерлінгів, маску для обличчя з таким самим малюнком і туфлі Valentino Rockstud за 650 фунтів стерлінгів.

Снимок экрана 2020-11-10 в 14.08.30.png

джил3.jpg

За інформацією видань, дружина Байдена також піклується про навколишнє середовище і підтримує концепцію усвідомленого споживання, тому купує одяг екологічних брендів і носить одну і ту саму річ по кілька разів. Так, наприклад, під час перших президентських дебатів її сфотографували в зеленій сукні максі Gabriela Hearst, в якій вона вже не раз виходила на публіку.

сукня.jpeg

сукня2.jpegА ще, якщо проаналізувати інстаграм нової Першої Леді помітно, що Джил Байден окрім екології любить тварин та охоче з ними проводить час.

Снимок экрана 2020-11-10 в 14.14.08.png

Снимок экрана 2020-11-10 в 14.15.21.png

Нагадаємо, 46-м президентом Америки став демократ Джо Байден, а наряду зі скандалом у родині Трампа першою леді тепер буде його друга дружина Джил Байден. 69-річна жінка полюбляє пранки, веселощі та квіткові принти.

Вийти в ефір
05.12