Останні новини

ДТП на проспекті Небесної Сотні: стали відомі нові подробиці. Оперштаб в ефірі Odesa Live

В Одесі, поблизу Сіті Центру, водій автомобіля "Toyota" в’їхав у зупинку громадського транспорту, на якій були люди. Представниками поліції були встановлені особистості постраждалих та попередня причина аварії.

Про це повідомляє ведуча Оперативного штабу Катерина Волянська у прямому ефірі Odesa Live.

За попередніми даними, 49-річний чоловік був змушений маневрувати, оскільки його "підрізав" водій "BMW". Проте він не зміг утримати авто та вилетів у зупинку. Правоохоронці перевіряють цю версію події. 

Внаслідок ДТП тілесні ушкодження різного ступеня тяжкості отримали 39-річна жінка, її 15-річна донька, 16-річний хлопець та 48-річна жінка. Зараз вони знаходяться у лікарні.

Правоохоронцями вирішується питання про правову кваліфікацію аварії. Водій проходить медичний огляд для перевірки на наявність алкоголю в крові.

0:ДТП на проспекті Небесної Сотні: стали відомі нові подробиці. Оперштаб в ефірі Odesa Live

<iframe width="640" height="380" src="https://www.youtube.com/embed/FENb1mQKQtI" frameborder="0" allow="accelerometer; autoplay; clipboard-write; encrypted-media; gyroscope; picture-in-picture" allowfullscreen></iframe>

Нагадаємо:

Нагадаємо, нам не байдуже на проблеми міста та його жителів! Оперативний штаб телеканалу Odesa Live готовий вирішувати ваші проблеми щодня! Пишіть у Viber та Telegram за номером 0963050048 або телефонуйте 0800305048.

Вийти в ефір
04.12