Останні новини

Другий тур виборів-2020: в Україні станом на 12:00 явка складає 8,6%

15 листопада в Одесі відбувається другий тур місцевих виборів, у нашому місті обиратимуть мера. Сьогодні “змагаються” чинний міський голова Геннадій Труханов та кандидат від “Опозиційної платформи - За життя” Микола Скорик. В Україні станом на 12:00 явка склала 8,6%.

Про це повідомляє ОПОРА.

Для порівняння під час голосування 25 жовтня по всій Україні на цей час явка становила 13,5%. До спостереження залучені 179 громадян, які знаходяться у семи містах.

Зазначимо, що вибори проходять, крім Одеси, у Кам'янець-Подільському Хмельницької області, Краматорську Донецького регіону, Луцьку, Сумах, а також у Херсоні.

Elections_2020_Graphs_2-tournout12-UKR.png

Фото: ОПОРА

Нагадаємо:

  • В Одесі 15 листопада офіційно розпочалися вибори міського голови. Мешканці міста обирають майбутнього мера з двох кандидатів - Миколи Скорика та Геннадія Труханова. Попередні вибори міського голови відбувалися у 2015 році. Протягом дня Odesa Live буде стежити за тим, як в місті проходять вибори.
  • В Одесі, 15 листопада, через секретаря однієї з виборчих комісій Приморського району голосування почалося не о 08:00, а з запізненням. Це сталося через неналежне виконування обов'язків, тому правоохоронці відкрили кримінальне впровадження.

Вийти в ефір
02.12