Останні новини

Дрібне хуліганство і тютюнопаління: скільки дітей в Одеській області порушили законодавство за тиждень - звіт

За цей період сталося 35 нещасних випадків з дітьми.

За минулий тиждень правоохоронці Одеської області виявили 10 випадків злочинів за участю неповнолітніх. Крім того, стільки ж дітей постраждали від протиправних дій, такі як тілесні ушкодження, домашнє насильство, крадіжки, порушення ПДР та інше. 

Про це повідомляє Odesa Live з посиланням на ГУНП в Одеській області. 

Читайте також: Розшукували громадян і виїжджали на бійки - патрульні Одеської області опрацювали майже 12 тис. викликів - звіт

скільки дітей в Одеській області порушили законодавство за тиждень - звіт

Фото: ГУНП в Одеській області

Зафіксовані випадки порушення законодавство неповнолітніх:

  • тютюнопаління - 16;
  • порушення ПДР - 5;
  • розпивання алкогольних напоїв - 3;
  • дрібне хуліганство - 1;
  • порушення умов карантину - 1;
  • порушення тиші - 1.

Також серед зафіксованих правопорушень були випадки з дорослими. Так, в одному з них батьків будуть притягувати до відповідальності за домашнє насильство. У 6 випадках є порушення стосовно продажу алкогольних та тютюнових виробів неповнолітнім, які будуть розглядати за ст. 156 КУпАП.

За ухилення від виконання батьківських обов'язків 51 особу притягнуто до відповідальності за ст. 184 КУпАП. Зареєстровано 11 заяв про зникнення неповнолітніх, втім усіх дітей знайшли та повернули до сім'ї.

Нагадаємо:

Головні новини міста коротко та зручно читайте в Telegram Odesa Live. Бекстейдж та життя каналу без прикрас можна побачити в Instagram. Прямі трансляції та цікаві гості вже чекають на вас у Facebook. А ще ми жартуємо та танцюємо в Tik Tok