Останні новини

Бійка завершилась купанням: у “Тузлівських лиманах” браконьєр опинився у холодній воді

Протистояння з браконьєрами в нацпарку відбуваються майже щодня.

У НПП “Тузлівські лимани” відбувся черговий раунд протистояння між працівниками парка та браконьєрами. Цього разу справа завершилась купанням одного з порушників у холодній воді. 

Про це повідомляє Odesa Live з посиланням на Івана Русєва. 

Заступник директора національного парка розповів, що ТОВ “Інститут морської аквакультури” використовує запускний канал на другому кілометрі піщаної коси для незаконного вилову риби. Для цього там встановили спеціальні снасті. Коли працівники заповідника вирішили демонтувати знаряддя лову, браконьєри влаштували бійку. Один з них спробував скинути Івана Русєва в канал, але сам опинився у холодній воді.

"Браконьєри вчинили жорсткий опір представникам нацпарку. Один з чоловіків вирішив скинути мене в канал разом з частиною металевих гард. Але нахабний браконьєр не розрахував свої сили, він не знав як я оперативно реагую в таких ситуаціях, і замість мене пішов сам купатися”, - написав Іван Русєв.

Браконьер.jpg

Фото: Іван Русєв

Нагадаємо, до НПП “Тузлівські лимани” повернулися рожеві пелікани. Цю зиму вони проведуть у компанії білолобих гусей, червоношиїх казарок, лебедів-кликунів, качок різних видів і навіть шпаків.