Останні новини

Доїхати швидко не вийде: де в Одесі затори 7 квітня

Дізнайтеся, де ускладнено рух, аби його оминути.

Зранку середи, 7 квітня, місцеві жителі та гості Одеси зустрічають початок дня у заторах. Вони охопили майже всю територію міста.

Про це повідомляє Odesa Live з посиланням на Google Maps. 

Читайте також: В Одесі на Базарній з'явиться стінопис письменника Володимира Жаботинського

У Суворовському районі затори спостерігаються на Об'їзній та Південній дорогах, ще вони відчуваються на проспекті Добровольського. Ускладнення руху є на Академіка Заболотного й Семена Палія.

затори 7 квітня

Фото: Google Maps

У Приморському районі водіям доведеться почекати у дорозі на Середньофонтанській, проспекті Шевченка та Водопровідній. У центрі міста затори “опанували”: Катерининську, Старопортофранківську, Канатну, Преображенську, Пантелеймонівську.

затори 7 квітня

Фото: Google Maps

У Малиновському районі ускладнення руху є на Спартаківській, Івана та Юрія Лип, Малиновського, Центральний Аеропорт. Ще тягучки спостерігаються на Академіка Філатова, Іцхака Рабина та Краснова. 

Читайте також: Прогноз погоди в Одесі 7 квітня

затори 7 квітня

Фото: Google Maps

У Київському районі, як завжди, затори є на проспектах Небесної Сотні та Академіка Глушко, Люстдорфській і Фонтанській дорогах. Також можливо застрягти на вулицях Інглезі, Левітана, Академіка Корольова та Костанді.

затори 7 квітня

Фото: Google Maps

Нагадаємо:

Головні новини міста коротко та зручно читайте в Telegram Odesa Live. Бекстейдж та життя каналу без прикрас можна побачити в Instagram. Прямі трансляції та цікаві гості вже чекають на вас у Facebook. А ще ми жартуємо та танцюємо в Tik Tok

Вийти в ефір
21.04