Останні новини

Довгоочікуваний душ: одеські комунальники почали мийку пам’ятників

У весняно-літній період монументи планують прибирати двічі на місяць.

Комунальники Одеси почали очищати пам’ятники. Першому пощастило прийняти довгоочікуваний душ обеліску “Крила перемоги”, що на площі 10 квітня. 

Про це повідомляє Odesa Live з посиланням на пресслужбу Одеської міської ради

Читайте також: В Одесі комунальники перевірили ліхтарі на вулицях міста

“Починаючи з весняного періоду, коли встановлюється гарна погода, і до самої осені пам'ятники миють двічі на місяць. Для очищення пилу, що в'ївся, використовують спеціальні хімічні засоби (для плитки або граніту) і спецтехніку. Також за необхідності залучається вишка”, - зазначають у пресслужбі мерії. 

За їх словами, літній душ вже отримали пам'ятники капітану Гаврикову, герою-льотчику Гастелло і Борису Дерев'янку. Всі вони знаходяться в Малиновському районі міста. 

Вчора, 22 квітня, працівники КП почали приводити в належний вигляд пам’ятник одеситам-чорнобильцям, що на Олександрівському проспекті. Там прибрали територію навколо монументу та пофарбували огорожу і дзвіницю.

Сподіваємося, що комунальники цього разу не забудуть прибрати пам’ятник засновникам Одеси, що на Катерининській площі. Тому що минулого року влітку на 11-метровий монумент забрався чоловік, щоб протерти маківку російської імператриці.  Мийка пам'ятників 1.jpg

Фото: пресслужба Одеської міської ради

Мийка пам'ятників 2.jpg

Фото: пресслужба Одеської міської ради

Мийка пам'ятників 3.jpg

Фото: пресслужба Одеської міської ради

Мийка пам'ятників 4.jpg

Фото: пресслужба Одеської міської ради

Нагадаємо: 

 Головні новини міста коротко та зручно читайте в Telegram Odesa Live. Бекстейдж та життя каналу без прикрас можна побачити в Instagram. Прямі трансляції та цікаві гості вже чекають на вас у Facebook. А ще ми жартуємо та танцюємо в Tik Tok! 

Вийти в ефір
06.05