Останні новини

Довго не простояв: на Бугаївці ліквідували незаконне будівництво на території заводу

Війна з нахаббудами не закінчується.

22 квітня на вулиці Бугаївській, 37-Б, де розташований “Одеський завод радіально-свердлильних верстатів” демонтували нахаббуд. Під час демонтажу були присутні очільник ДАБК Олександр Авдєєв та представники Малиновської райадміністрації

Про це повідомляє Odesa Live з посиланням на голову одеської ДАБК Олександра Авдєєва.

Читайте також: До літа розцвітають нахаббуди - на Бугаївці розпочали незаконне будівництво на території заводу

Довго не простояв.jpg

Фото: Олександр Авдєєв

"Тут чорні реєстратори допомогли привласнити міську землю. Так, в реєстрі речових прав на нерухоме майно вказано, що ТОВ "Скополіс плюс" є власником нежитлового приміщення в 863,3 кв.м на підставі акта приймання-передачі нерухомого майна", - зауважив директор установи.

Документів, які підтверджують право власності або користування земельною ділянкою не має. Як і містобудівних умов та обмеження та дозвільних документів на виконання підготовчих або будівельних робіт.

“Ми попереджали  власника про порушення, але марно. Тому на базі розпорядження голови Малиновської райадміністрації провели демонтаж. Жодна ділянка міста не може бути захоплена”, - зазначив Авдєєв.

<iframe src="https://www.facebook.com/plugins/video.php?height=308&href=https%3A%2F%2Fwww.facebook.com%2Favdeev.odessa%2Fvideos%2F1910031145844174%2F&show_text=false&width=560" width="640" height="480" style="border:none;overflow:hidden" scrolling="no" frameborder="0" allowfullscreen="true" allow="autoplay; clipboard-write; encrypted-media; picture-in-picture; web-share" allowFullScreen="true"></iframe>

Нагадаємо:

Головні новини міста коротко та зручно читайте в Telegram Odesa Live. Бекстейдж та життя каналу без прикрас можна побачити в Instagram. Прямі трансляції та цікаві гості вже чекають на вас у Facebook. А ще ми жартуємо та танцюємо в Tik Tok!

Вийти в ефір
09.05