Останні новини

Доведеться заплатити штраф і віддати виторг: у центрі Одеси викрили жінку, яка продавала цигарки й алкоголь без ліцензії

У неї вилучили понад тисячі пачок з тютюном.

В Одесі на вулиці Новосельського викрили жінку, яка займалася підприємницькою діяльністю без дозвільних на те документів. Вона продавала цигарки, пиво та інші слабоалкогольні напої без марок акцизного податку.

Про це повідомляє Odesa Live з посиланням на ГУНП в Одеській області

Читайте також: Харків’янин зв'язав минулу орендаторку з Одеси й обікрав її, погрожуючи ножем

Фото: ГУНП в Одеській областіФото: ГУНП в Одеській області

41-річну жінку викрили під час перевірки. У неї вилучили, крім пачок цигарок, понад двісті пляшок пива, алкогольних та слабоалкогольних напоїв.

За порушення правил торгівлі алкогольними напоями та тютюновими виробами тягне за собою накладення штрафу від двохсот до шестисот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян. Також передбачається конфіскація предметів торгівлі та виторгу. Натомість порушення порядку провадження господарської діяльності - штраф від однієї тисячі до двох тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян з конфіскацією продукції і грошей, одержаних внаслідок вчинення цього адміністративного правопорушення, чи без такої.

Фото: ГУНП в Одеській областіФото: ГУНП в Одеській області

Фото: ГУНП в Одеській областіФото: ГУНП в Одеській області

Нагадаємо:

Головні новини міста коротко та зручно читайте в Telegram Odesa Live. Бекстейдж та життя каналу без прикрас можна побачити в Instagram. Прямі трансляції та цікаві гості вже чекають на вас у Facebook. А ще ми жартуємо та танцюємо в Tik Tok!

Вийти в ефір
22.04