Останні новини

Досягнення країни: ТІС отримав одразу три нагороди Національного морського рейтингу

Одразу три нагороди Національного морського рейтингу цьогоріч отримала компанія "Трансінвестсервіс, яка оперує власними вантажними терміналами в Малому Аджалицькому лимані, в акваторії порту "Південний" на Одещині. За підсумками оцінювання, ТІС переміг в номінації "Золота тонна-2019", перевершивши власний рекорд вантажообігу у 2015 році. Друга нагорода - "Абсолютний ріст-2019", а також "Людина року на водному транспорті".

Про таке повідомили у пресслужбі компанії.

Першу номінацію організатори оцінювали за кількістю вантажообігу, який ТІС встиг "обслужити" торік. Зокрема, обсяг вантажів для українських портів за весь час незалежності України склав - 33,7 мільйона тонн.

У другій номінації експерти відзначали стивідорів, що забезпечили найбільший приріст вантажообігу в тоннах. Лише за минулий рік ТІС збільшив показник на 7,4 мільйона тонн та встановив абсолютний рекорд для портових операторів за весь час існування рейтингу. 

Третю перемогу вже сьомий рік поспіль дістає співвласник компанії Андрій Ставніцер, якого нагородили додатково "за розвиток портової інфраструктури", "за введення в експлуатацію нового терміналу Neptune" та "за найбільший обсяг перевалки серед українських стивідорних компаній у 2019 році".

фото: TIS

Нагадаємо, переможців 8-го Національного морського рейтингу - найавторитетнішої галузевої премії країни нагороджували в Одесі. Участь у заході взяли близко 250 учасників, серед яких більше сотні - представники передових підприємств та компаній.

Вийти в ефір