Останні новини

Доступна медицина: у Кілійській громаді відкрили дві амбулаторії

На Одещині в селах Ліски та Дмитрівка Кілійського району відкрили одразу дві нові амбулаторії. Там тепер оперативно надаватимуть медичну допомогу понад 4 тисячам мешканців з усієї Кілійської громади.

Про таке повідомив голова Одеської ОДА Максим Куций на своїй сторінці у Facebook.

Кабінети медзакладу укомплектували сучасним обладнанням: аналізаторами крові, електронними кардіографами та пульсоксиметрами. Амбулаторію забезпечили необхідним оснащенням.

Під'єднали заклади до Одеської обласної системи телемедицини. Це дозволить отримати онлайн-консультації лікарів обласної лікарні.

"Я дуже радий, що якісна та доступна медицина буде поруч і, впевнений, врятує багато життів. Так, крок за кроком ми створюємо гідні умови праці для наших медиків, а для жителів районів — дійсно доступну медицину", - написав Максум Куций.

1.jpg

2.jpg

3.jpg

4.jpg

5.jpg

6.jpgфото: Максим Куций

Нагадаємо, в Україні станом на 5 листопада жодна область не готова до послаблення карантину. У Міністерстві охорони здоров'я зазначають, що найвищий показник захворюваності на COVID-19 за 14 днів зафіксований у Чернівецькій (571,9 на 100 тис. осіб), Житомирській (478,5) та Хмельницькій (483,5) областях.

Вийти в ефір
01.12