Останні новини

Дорогі годинники, цінні папери та земельні ділянки: що вказали одеські чиновники у своїх деклараціях

Віце-мер Дмитро Жеман володіє лише двома будинками, але в його дружини значно більше активів.

В Україні офіційно завершилася кампанія декларування майна чиновниками. Так серед представників одеської влади найбагатшим виявився Михайло Кучук - перший заступник міського голови. 

Про це повідомляє Odesa Live

Читайте також: Труханов опублікував декларацію за 2020 рік

В декларації Кучука можна знайти - об’єкти нерухомості, унікальні годинники, ювелірні вироби, дорогі автомобілі, цінні папери та корпоративні права. На 2020 рік рік чиновник та його дружина володіють 14 житловими приміщеннями на 4 849 квадратних метрів в Одесі, Чехії та Греції вартістю кілька мільйонів доларів. На оренді за рік вони встигли заробити 2 мільйони гривень. Загалом дохід сім’ї посадовця склав близько 200 тисяч доларів. 

Віце-мер Дмитро Жеман з 2006 володіє будинком у Білгороді-Дністровському, а в 2014 квартирою в Крижанівці. Але цікавішим виявилося майно його дружини - лише цього року вона придбала дві земельні ділянки загальною площею 1 155 квадратних метрів за 3 тисячі доларів в селі Корсунці. Наразі вони очікують поки на цьому місці добудуть два будинки. 

Їздить родина Жеманів на Audi 2018 року за 770 тисяч гривень. За рік віце-мер отримав загальну заробітну плату у розмірі 200 тисяч гривень, в той час як його дружина - 10 тисяч доларів, а ще 1,4 мільйони гривень. 

Інформацію щодо майна інших топ-посадовців одеської мерії можна побачити у відео. 


Нагадаємо: 

Головні новини міста коротко та зручно читайте в Telegram Odesa Live. Бекстейдж та життя каналу без прикрас можна побачити в Instagram. Прямі трансляції та цікаві гості вже чекають на вас у Facebook. А ще ми жартуємо та танцюємо в Tik Tok

Вийти в ефір
21.04