Останні новини

Доречно у будь-якому разі: найкращі жакети від популярних українських брендів

Великий оверсайз-жакет буде доречним і до джогерів, і до худі, а особливо – з кедами та іншим спортивним взуттям.

Оверсайз-жакети офіційно увійшли до головних трендів 2021 року. Їх вишуканий та універсальний стиль є прямопропорційним практичності, оскільки вони можуть відчутно зігріти навіть під час хуртовини.

Про це повідомляє Odesa Live з посиланням на Village.

Читайте також: Мілітарі-стиль у колекціях весна-літо 2021

Практичність жакетів досягається за рахунок фасону, оскільки той дозволяє використовувати прийом багатошаровості та одягати під нього худі й зверху пуховик. Великий оверсайз-жакет буде доречним і до джогерів, і до худі, а особливо – з кедами та іншим спортивним взуттям. 

Найчастіше для виготовлення оверсайз-піджаків використовують щільні тканини, щоб виріб зміг замінити собою осінню курточку або навіть пальто. Особливо "тепло і затишно" виглядають в'язані моделі. Відмінно виглядають також моделі, що поєднують у своєму складі різні матеріали: шкіру, замшу, шерсть і так далі.

Tote.jpg

Фото: Tote

 N&M.jpg

Фото: N&M

Shako.jpg

Фото: Shako

Ttswtrs.jpeg

Фото: Ttswtrs

Нагадаємо:

Головні новини міста коротко та зручно читайте в Telegram Odesa Live. Бекстейдж та життя каналу без прикрас можна побачити в Instagram. Прямі трансляції та цікаві гості вже чекають на вас у Facebook. А ще ми жартуємо та танцюємо в Tik Tok