Останні новини

Домовилися про низькі ціни на пальне: Кабмін і Нафтогазова Асоціація України підписали меморандум

Уряд взяв на себе забов'язання протидіяти нелегальному виробництву пального.

2 квітня Кабмін і Нафтогазова Асоціація України підписали меморандум. В ньому йдеться про створення сприятливого середовища, розвиток добросовісної конкуренції на ринку нафтопродуктів України і задоволення потреб споживачів на період карантину та обмежень. З боку уряду документ підписав міністр економіки Ігор Петрашко. 

Про це повідомляє Odesa Live з посиланням на пресслужбу Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України

Читайте також: Суд у Каліфорнії погодився, що Apple знала про дефекти своїх ноутбуків

"За останні кілька тижнів ми провели багато зустрічей і дискусій з мережами АЗС. Підписання меморандуму - це свідчення того, що взаєморозуміння між державою і бізнесом є: компромісні рішення знайдені. Спільними зусиллями ми повинні забезпечити цінову стабільність на ринку нафтопродуктів", - зазначив Петрашко.

За умовами меморандуму, Нафтогазова асоціація буде продовжувати популяризувати принципи прозорої і чесної конкуренції та сплату податків усіма учасниками ринку в повному обсязі, а також пропагувати дотримання принципів соціально відповідального ведення бізнесу з метою забезпечення споживачів якісними нафтопродуктами за ринковими цінами.

Асоціація також щомісяця надаватиме Кабміну інформацію про госпсуб'єкти і місця нелегального виробництва і реалізації нафтопродуктів.

Уряд в свою чергу зобов'язується протидіяти нелегальному виробництву та обігу палива (в тому числі нелегальної діяльності підприємств, що здійснюють неповний цикл нафтопереробки).

Також Кабмін сприятиме диверсифікації джерел як з вітчизняних, так і з іноземних нафтопереробних заводів, вільного ціноутворення на ринку нафтопродуктів.

Компанії-учасники асоціації зобов'язалися продовжувати платити податки в повному обсязі, формувати ціну на нафтопродукти на умовах вільної конкуренції і з урахуванням кон'юнктури на світових ринках.

Довідка. Нафтогазова Асоціація України - галузеве об'єднання, що представляє інтереси найбільших гравців нафтогазового ринку. До складу асоціації входять 14 найбільших оптових, роздрібних, які видобувають, переробних підприємств. Учасники асоціації забезпечують близько 50% роздрібної торгівлі і близько 80% ринку імпорту нафтопродуктів.

Нагадаємо: 

Головні новини міста коротко та зручно читайте в Telegram Odesa Live. Бекстейдж та життя каналу без прикрас можна побачити в Instagram. Прямі трансляції та цікаві гості вже чекають на вас у Facebook. А ще ми жартуємо та танцюємо в Tik Tok! 

Вийти в ефір
22.04