Останні новини

Дочекалися: в Одесу доставили перші дози Pfizer

Як і попередні вакцини проти COVID-19, ця вводиться двома дозами з інтервалом у три тижні.

1170 доз вакцини Comirnaty виробництва Pfizer/BioNTech отримала Одеса 18 квітня. Вона уже на регіональному складі вакцин і готується до видачі двом мобільним бригадам.

Про це повідомляє Odesa Live з посиланням на Одеський обласний центр громадського здоров'я

Читайте також: На Одещині 18 квітня кількість нових хворих на COVID-19 зменшилась у 2 рази у порівнянні з попереднім днем

До Одеси вакцина прибула у спеціальних контейнерах у глибокій заморозці. На складі вся партія зберігатиметься у сухому льоді і буде розморожуватися перед видачею мобільній бригаді у кількості, яку та зможе використати за один раз. 

Зазначається, що це перша партія із розрахованих на Одещину 4680 доз вакцини Pfizer. Щойно ця партія буде використана, регіон матиме наступну поставку. 

"Вакцина Comirnaty безпечна та ефективна. За даними МОЗ України, ефективність після другої дози складає 95%",  зазначено у пресслужбі відомства.

Вакцина jpeg

Фото: Одеський обласний центр громадського здоров'я

Нагадаємо:

Головні новини міста коротко та зручно читайте в Telegram Odesa Live. Бекстейдж та життя каналу без прикрас можна побачити в Instagram. Прямі трансляції та цікаві гості вже чекають на вас у Facebook. А ще ми жартуємо та танцюємо в Tik Tok!

Вийти в ефір
10.05