Останні новини

Дочекалися: 24 лютого вакцини AstraZeneca доставлять у обласні центри

Першими пройдуть щеплення лікарі, які працююьб з хворими на COVID-19.

24 лютого з Києва виїдуть 11 автомобілів, які доставлять вакцину від коронавірусу AstraZeneca до обласних центрів. Наразі 500 000 вакцин на складі “Укрпромпостач” зараз проходять відповідний контроль. 

Про це повідомляє Odesa Live з посиланням на брифінг головного санітарного лікаря Віктора Ляшко.

Читайте також: Україна отримає €50 мільйонів від Європейського інвестбанку на закупівлю вакцин

Після проходження контролю вакцини розфасують для кожної з областей, а вже завтра виділені дози доставлять до обласних складів. Крім того поставлять ще бокси, шприци, і роздаткові матеріали, інформаційну згоду на щеплення і агітаційні матеріали.

Мобільні групи братимуть вакцину з обласних складів і виїжджати до медзакладу, який приймає хворих на  COVID-19. Там щепитимуть медиків, які безпосередньо контактують з інфікованими.

"Наш пріоритет – захистити працівників у лікарнях і не допустити їхнього вакцинування", – сказав головний санлікар.

Ляшко пояснив, що бригади діятимуть за каскадною моделлю вакцинації.

"Ми передаємо вакцини на мобільні бригади. На мобільну бригаду розраховуємо по 100 щеплень на 28 днів, тобто 2 800 щеплень. Після цього вони повертаються на 29 день в перший заклад, який вакцинували 28 днів тому і роблять повторну вакцинацію", – пояснив він.

Нагадаємо: 

Головні новини міста коротко та зручно читайте в Telegram Odesa Live. Бекстейдж та життя каналу без прикрас можна побачити в Instagram. Прямі трансляції та цікаві гості вже чекають на вас у Facebook. А ще ми жартуємо та танцюємо в Tik Tok!