Останні новини

Дочекались: на Гагарінському плато з'явиться перша школа

Нова загальноосвітня школа з'явиться Гагарінському плато, де практично повністю відсутні соціальні об'єкти. Побудує її вірменська громада Одеси на території свого церковного приходу.

Про це повідомляє “Думська”

Як розповів настоятель храму Святого Григорія Просвітителя Вірменської апостольської церкви Тер Абгар Глчян, школа буде розрахована на 120 учнів (при одній зміні) і відкрита для всіх бажаючих.

“Це буде світська загальноосвітня школа з поглибленим вивченням вірменської мови, історії та культури нашого народу, а також історії Вірменської апостольської церкви. Крім того, ми ведемо переговори з міністерством освіти Вірменії, щоб наші свідоцтва про здобуту освіту діяли і там”, - розповів Тер Абгар Глчян.

школа.jpg

Фото: Думська

За словами священика, будівництво мало стартувати ще навесні, проте через карантин роботи з фундаментом почалися тільки недавно. Будівля буде двоповерховою з великим підвалом, а для облицювання спеціально з Вірменії доставлять вулканічний туф - національний будівельний матеріал.

“Це буде сучасна школа з усім необхідним просторими класами, з сучасним обладнанням, спортивним залом. У нас вже є домовленості з педагогами з Вірменії про онлайн-уроках. У планах - увійти в трійку кращих шкіл Одеси“, - розповів Тер Абгар Глчян. 

Нагадаємо, 21 листопада в День Гідності та Свободи в Одесі пам’ять загиблих під час революції вшанують покладанням квітів до пам’ятника Тарасу Шевченко. Також в школах пройдуть тематичні заходи.  

 


Вийти в ефір
04.12