Останні новини

До уваги мореплавців: “Моррічсервіс” змінив тарифи на обслуговування фізосіб

Протягом 2020 року збільшилися поточні витрати підприємства через обмежувальних карантинних заходів у зв'язку з поширенням COVID-19.

З 5 квітня 2021 року в сервісних центрах ДП “Моррічсервіс” введені в дію нові тарифи на обслуговування фізосіб. Вартість платежу держпідприємства підвищується, що і вплинуло на загальну вартість послуг.

Про це повідомляє Odesa Live з посиланням на пресслужбу “Моррічсервіс”.

Читайте також: 142 мільйони збитків - колишній керівник Одеського порту міг здавати буксири “зі знижкою для своїх”

изображение_2021-04-08_164624.png

Фото: Моррічсервіс

Зважаючи на це вартість по організаційно-технічному забезпеченню отримання моряками дипломів, кваліфікаційних свідоцтв, посвідчень особи моряка та організаційно-технічних послуг по проведенню засідань Державної кваліфікаційної комісії (ГКК) виросла.

“Незаперечним обґрунтуванням цього рішення, на основі аналізу фінансово-господарської діяльності та затверджених планів підприємства, вважаємо неодноразове підвищення вартості протягом останніх двох років: комунальних послуг, електроенергії, закупівлі необхідних матеріалів, технічного обслуговування обладнання, а також підвищення мінімальної заробітної плати в країні, що призвело до збільшення фонду оплати праці, відрахувань, податків і зборів до державного бюджету України. Також протягом 2020 року збільшилися поточні витрати підприємства через обмежувальних карантинних заходів у зв'язку з поширенням COVID-19”, - наголошується в повідомленні держпідприємства.

“Моррічсервіс” наголошує на тому, що починаючи з травня-листопада 2019 року, коли сервісні центри відкрилися, підприємство ввело лояльну і демократичну вартість послуг для обслуговування клієнтів. При цьому ціни на послуги не жодного разу не змінювалися за весь цей період і були однаковими у всіх сервісних центрах.

“Вартість послуг в центрах “Моррічсервіс” складається з обов'язкового платежу за адміністративні послуги на рахунок Казначейства України та платежу на рахунок підприємства “Моррічсервіс” за організаційно-технічні, консультаційні та представницькі послуги з урахуванням ПДВ”, - йдеться у повідомленні.

Нагадаємо: 

  • Кіберфахівці Служби безпеки України заблокували масштабну кібератаку підконтрольного ФСБ РФ хакерського угруповання Armageddon. Через дії злочинців куратори з країни-агресора могли отримати доступ до секретних даних вищих органів державної влади.
  • Служба безпеки України виявила мережу Telegram-каналів із деструктивним контентом. "Головним менеджером" її є одесит, один із організаторів масових заворушень під час одеського "антимайдану".

Головні новини міста коротко та зручно читайте в Telegram Odesa Live. Бекстейдж та життя каналу без прикрас можна побачити в Instagram. Прямі трансляції та цікаві гості вже чекають на вас у Facebook. А ще ми жартуємо та танцюємо в Tik Tok!

Вийти в ефір
15.04