Останні новини

До літа розцвітають нахаббуди: на Бугаївці розпочали незаконне будівництво на території заводу

Там вже “виросли” стіни.

В Одесі на вулиці Бугаївській, 37-Б зафіксували незаконне будівництво. Його розпочали без жодних дозвільних документів на території “Одеського заводу радіально-свердлильних верстатів”.

Про це повідомляє Odesa Live з посиланням на голову одеської ДАБК Олександра Авдєєва. 

Читайте також: На території історичної спадщини міста знайшли незаконну каналізацію

Фото: Олександр АвдєєвФото: Олександр Авдєєв

У реєстрі речових прав на нерухоме вказано, що ТОВ “Скополіс плюс” є власником нежитлового приміщення. На підставі акта приймання-передачі нерухомого майна він володіє 863,3 кв.м.

“Але документів, які підтверджують право власності або користування земельною ділянкою не має, як і містобудівних умов та обмеження та дозвільних документів на виконання підготовчих або будівельних робіт”, - зауважив чиновник.

Минулого дня, 20 квітня, ДАБК обстежила територію, де з'явився нахаббуд. На той момент там виконувались будівельні роботи з влаштування залізобетонних елементів та лінійних споруд з піноблоків на земельній ділянці, яка належить місту. За словами голови ДАБК, власника вже попередили про порушення та готують відповідні дії щодо нього. 

Фото: Олександр АвдєєвФото: Олександр Авдєєв

Нагадаємо:

Головні новини міста коротко та зручно читайте в Telegram Odesa Live. Бекстейдж та життя каналу без прикрас можна побачити в Instagram. Прямі трансляції та цікаві гості вже чекають на вас у Facebook. А ще ми жартуємо та танцюємо в Tik Tok!

Вийти в ефір
10.05