ЕКЗИТ-ПОЛИ
Геннадій Труханов
Геннадій Труханов
34,4 %
Микола Скорик
Микола Скорик
17,9 %
Олег Філімонов
Олег Філімонов
13,7 %
Петро Обухов
Петро Обухов
12,5 %
Сергій Ківалов
Сергій Ківалов
5,4 %
Євген Червоненко
Євген Червоненко
3,56 %
Сергій Калинчук
Сергій Калинчук
3,08 %
Едуард Гурвіц
Едуард Гурвіц
2,75 %
Олег Михайлик
Олег Михайлик
1,32 %
"Довіряй ділам"
23,77 %
"Опозиційна платформа - За життя"
22,38 %
"Слуга народу"
15,95 %
"Європейська солідарність"
12,72 %
"Українська морська партія Сергія Ківалова"
4,16 %
"Партія Шарія"
7,63 %
ВО
ВО "Батьківщина"
1,8 %
"Блок Едуарда Гурвіца"
1,56 %
"За майбутнє"
3,32 %
"Сила і честь"
2,09 %
Розподіл мандатів у міськраді Одеси (за даними екзит-полів)
18
17
12
10
6

Останні новини

До Дня позашкілля в Одесі для юних глядачів підготували святкову онлайн-програму

25 вересня в Україні відзначається День позашкілля. З нагоди відзначення свята дитячі творчі колективи закладів позашкільної освіти Одеси пропонують святкову онлайн-програму.

Про це повідомляє Одеська міська рада.

Зазначимо, в Одесі функціонують 16 закладів позашкільної освіти: Одеська міська дитяча флотилія моряків, Центр військово-патріотичного виховання учнівської молоді, Центр хореографічного мистецтва, Одеський еколого-натуралістичний центр, дитячий оздоровчо-спортивний комплекс, 2 станції юних техніків та 9 центрів дитячої та юнацької творчості. 

В гуртках та творчих колективах діти та учнівська молодь отримують позашкільну освіту з художньо-естетичного, науково-технічного, фізкультурно-спортивного, туристсько-краєзнавчого, військово-патріотичного, гуманітарного напрямів.

На базі закладів позашкільної освіти та безпосередньо у школах міста діють 2 300 гуртків. Всього позашкільною освітою охоплено 41 тисячу дітей.

Вперше з 2004 року в Одесі будується сучасний заклад позашкільної освіти - Одеський палац дитячої та юнацької творчості “Біла акація” у Київському районі міста. Також планується відкриття Одеської станції юних техніків “Старт” у Малиновському районі та Одеського центру дитячої та юнацької творчості “Ювента” у Приморському районі.

Нагадаємо, цього року отримати премію Global Teacher Prize Ukraine може вчитель з Одеси - Олег Пустовойт. Він викладає інформатику в одеській школі №65, яка знаходиться на Академіка Корольова. 


Вийти в ефір