Останні новини

До "Книги року за версією ВВС" потрапили твори мешканки Одещини

1 жовтня ВВС News Україна визначила список переможців літературної премії "Книга року-2020", "Книга року - Ессеїстика-2020" та "Дитяча книга року-2020". До номінантів на кращу дитячу літературу потрапив підручник з назвою "Це все ми" письменниці з Чорноморська Євгенії Завалій. Книгу вже опублікували і вона вже отримала позитивні відгуки від критиків та читачів.

Про таке повімила ВВС News Україна

Загалом, у довгий список конкурсу увійшли 34 видання у трьох категоріях із понад 80, які подали цьогоріч на премію. Відбором займалася редакція ВВС News Україна разом з журі. До премії "Дитяча книга року-2020" потрапили 11 видань.

"Я повинна розповісти, що коли я її писала 2 роки тому, мені відмовили практично всі видавництва. Мені писали "таке не продається", "ми не видаємо авторів, у яких ще нема книг", "ця тема нікому не цікава", "діти таке не читатимуть", але такі відмови змушували рухатися далі і я нарешті знайшла тих, хто видав цю книгу", - повідомила авторка книги Євгенія Завалій. 

Фінал конкурсу "Книга року-2020" відбудеться у грудні цього року. Переможець в номінації отримає грошову премію.

Нагадаємо, "Культура приготування українського борщу" увійде до Національного переліку елементів нематеріальної культурної спадщини країни. Таке рішення було прийнято на засіданні Експертної ради з питань нематеріальної культурної спадщини 6 жовтня.

Вийти в ефір