Останні новини

До 6 років позбавлення волі: в Україні посилили відповідальність за сексуальну експлуатацію дітей

У Верховній Раді 286 депутатів 5 листопада підтримали законопроект, який посилює відповідальність за сексуальну експлуатацію дітей. Документ передбачає мінімум 3 роки позбавлення волі за підозрілі пропозиції дітям у соцмережах. 

Про таке повідомив Корреспондент.net.

Зміни в законодавство розроблені з метою імплементації положень Ланцаротської конвенції. Згідно з проектом, покаранню підлягатиме пропозиція зустрічі, у тому числі у соцмережах, зроблена особам молодше 16 років з метою здійснення відносно них будь-яких дій сексуального характеру або розпусних дій. Але за умови, що задля цього інша сторона доклала усіх зусиль. 

За спробу втягнути в розпусту дітей, винуватцям загрожує позбавлення волі на строк до 3 років або позбавлення волі на той же термін з позбавленням права обіймати певні посади або займатися певною діяльністю на строк до 3 років.

Також в законі прописано, що, якщо така зустріч відбулася - дії каратимуться позбавленням волі на термін від 2 до 5 років з позбавленням права обіймати певні посади або займатися певною діяльністю на строк до 3 років.

Насамкінець, усі перераховані дії, які порушник скоїть повторно чи за попередньою змовою з групою осіб відносно малолітньої дитини, каратиметься позбавленням волі на строк від 3 до 6 років з позбавленням права займати певні посади або займатися певною діяльністю до 3 років.

2560620.jpgфото: npu.gov.ua

Нагадаємо, 25 жовтня на Одещині 52-річний виборець розірвав на дільниці чотири бюлетені. Він не знав, як правильно їх заповнити. Співробітники Лиманського відділу поліції склали на правопорушника адміністративний протокол. Санкція статті передбачає покарання у вигляді накладення штрафу від ста до двохсот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Вийти в ефір
02.12