Останні новини

Дмитро Голубов підтримав Миколу Скорика: “Вибір, який зараз стоїть перед нами дуже простий - це прогрес, або деградація”

Народний депутат Верховної Ради України восьмого скликання Дмитро Голубов на мітингу на підтримку Миколи Скорика на виборах міського голови висловився за його прихід до мерії. Дмитро Голубов розповів про нечесні методи діючого голови міста Геннадія Труханова у боротьбі з конкурентами і наголосив, що в Миколи Скорика є конкретний план з розвитку міста. 

Про це повідомляє кореспондент Odesa Live.

"Вибір, який зараз стоїть перед нами дуже просто - це прогрес, або деградація. Я впевнений, що ми зробимо правильний вибір. Як тільки наша партія підтримала Миколи Скорика в другому турі - нам посипалися погрози. Вони почали спалювати майно, знищувати майно моїх друзів, моїх колег. Вони хотіли залякати нас обшуками, вони думали що нас можна зламати і залякати якимись дрібницями. Дрібними капостями, і за всіма цими капостями стоїть Труханів. Він думає що можна спалити комусь ресторан і від цього у нього зміняться погляди. Цього ніколи не станеться, не можна діяти по-бандитському, абсолютно незаконно. Приватна власність у всьому світі є недоторканною, ніхто не має права її знищувати. Микола Скорик сьогодні йде з конкретними змінами, з конкретним планом. Він буде покращувати одеські двори, він буде домагатися, щоб Одесі повернули статус міста Порто-Франко. Микола Скорик вже скоро в Одеській мерії", - сказав Дмитро Голубов.

Раніше Odesa Live повідомляв, що Миколу Скорика підтримав співголова фракції “Опозиційна платформа - За життя” Юрій Бойко, народна депутатка Наталія Королевська, Нестор Шуфрич та Євген Червоненко. Сам Микола Скорик висловив впевненість в перемозі.

Вийти в ефір
01.12