ЕКЗИТ-ПОЛИ
Геннадій Труханов
Геннадій Труханов
34,4 %
Микола Скорик
Микола Скорик
17,9 %
Олег Філімонов
Олег Філімонов
13,7 %
Петро Обухов
Петро Обухов
12,5 %
Сергій Ківалов
Сергій Ківалов
5,4 %
Євген Червоненко
Євген Червоненко
3,56 %
Сергій Калинчук
Сергій Калинчук
3,08 %
Едуард Гурвіц
Едуард Гурвіц
2,75 %
Олег Михайлик
Олег Михайлик
1,32 %
"Довіряй ділам"
23,77 %
"Опозиційна платформа - За життя"
22,38 %
"Слуга народу"
15,95 %
"Європейська солідарність"
12,72 %
"Українська морська партія Сергія Ківалова"
4,16 %
"Партія Шарія"
7,63 %
ВО
ВО "Батьківщина"
1,8 %
"Блок Едуарда Гурвіца"
1,56 %
"За майбутнє"
3,32 %
"Сила і честь"
2,09 %
Розподіл мандатів у міськраді Одеси (за даними екзит-полів)
15
15
9
7
5

Останні новини

Дівам - свята, а Стрільцям - малинове варення: гороскоп на 12 жовтня

У понеділок, 12 жовтня, зірки шепочуть подарувати собі свято, навіть, якщо це перший день робочого тижня. Спеціально запрошена до Odesa Live астрологиня у п'ятому поколінні Нонна повідомила свій прогноз, де кожний знайде для себе слушну пораду.

Про це повідомляє Odesa Live.Овен

Цей тиждень для вас подарує нові можливості та нові знання, але як їх використовувати, то вже ваша справа. Сила волі та бажання перетворять вас на суперлюдину. 

Телець

Час від часу організму потрібно розслаблятися, щоб накопичити енергію для майбутніх подвигів. Пережити понеділок - це справжній подвиг. 

Близнюки

Рушайте у подорож власних справ, якщо ви відклали усі справи на “понеділок” - самий час їх реалізовувати. Однак пам'ятайте, що не треба перенапружуватися, усе треба робити по черзі.

Рак

Зарядіть себе безтурботним настроєм! Зустріньтеся зі старими друзями після роботи чи навчання та відпочиньте, як ви цього хочете.

Лев

Ви щось давно замислювали, у вашій голові посіла цікава ідея й не дає вам проходу? Гарний день для того, щоб заново її проаналізувати та почати втілювати в реальність.

Діва

Влаштуйте собі свято, причому не стільки для тіла, скільки для душі. Проведіть день в спілкуванні з приємною людиною чи компанією друзів.

Терези

Заспокойтеся, сядьте та глибоко вдихніть - понеділок не такий страшний, як здається. Це всього 24 години, які при гарному настрої на цілий тиждень промине непомітно. 

Скорпіон

Залишайте свої таємниці при собі, оскільки ваш найкращий друг - це ви самі. Але не треба відштовхувати оточуючих і тоді вам буде простіше. 

Стрілець

Якщо ви хворієте, то наберіть запаси чорного чаю із лимоном і малинове варення. Але якщо ви “хворієте” головний героєм серіалу - обов'язково гляньте декілька серій перед сном. 

Козоріг

Відмінний день, аби поїсти щось смачненьке. Готувати, замовляти у закладі або додому - це ваш власний вибір. 

Водолій

Придумайте щось божевільне, надягніть зручний одяг й рушайте у доросле життя. Ви можете самі сказати “Зупиніть на наступній” чи “Можна пройти”. 

Риби

Ваша друга половинка потребує вас. Будьте поруч, якщо потрібно буде допомогти.

Нагадаємо, у понеділок, 12 жовтня, у світі будуть відзначати День захисту зору. У цей день за народним календарем свято Феофана Милостивого.

Теги:
Вийти в ефір