Останні новини

Дітям немає де гратись: Оперштаб Odesa Live розбирався, чому у дитячого садка немає майданчика

У Приморському районі у дитячого садка №164, який знаходиться на вулиці Сегедській, 2 немає місця, де гратися. Тому дітей водять на той майданчик, що знаходиться поблизу садка, але його стан бажає залишати кращого. 

Про це повідомляє журналістка Оперативного штабу Юлія Тітова

“Стан її, скажімо так, це не майданчик. Це просто територія, яка колись була огороджена: років 20 або 30 тому. Тут свого часу було дуже навіть не погано, але те, що вона являє собою зараз - це точно не туди, куди хочеться привести дитину”, -  розповідає місцевий житель Олександр.

За його словами, майданчик знаходиться у такому стану вже понад десяти років, але раніше там хоч було спеціальне огородження. Місцеві жителі звертались до служби “15-35”, але їм відповіли, що “бюджету для цього немає”. 

“Крайньої ми не знайшли”, - каже місцевий житель стосовно чи знає він, хто відповідальний за округ.

<iframe width="640" height="480" src="https://www.youtube.com/embed/vCd1vBOJnoY" frameborder="0" allow="accelerometer; autoplay; clipboard-write; encrypted-media; gyroscope; picture-in-picture" allowfullscreen></iframe>

Нагадаємо, з початку жовтня починається новий епідемічний сезон. На цей раз "випробовувати на міцність" здоров’я одеситів буде гонконзький грип

Вийти в ефір