Останні новини

Діти медиків, які загинули від COVID-19, зможуть вступати до українських ВНЗ за державний кошт

Президент України Володимир Зеленський дав доручення гарантувати можливість дітям медичних працівників, які загинули внаслідок ускладнень від коронавірусної хвороби, здобути вищу освіту за державний кошт. Зокрема, за дорученням Глави держави вже готується законопроект, згідно з яким такі діти отримають розширені права пільгового вступу до закладів вищої освіти.

Про це повідомляє пресслужба Офісу Президента

У зоконпроєкті хочуть передбачити, щоб діти медиків, у яких загинули один або обоє батьків, користуватимуться пільговими правилами вступу нарівні з абітурієнтами, один з батьків яких поліг у зоні проведення АТО/ООС або помер внаслідок хвороби чи каліцтва, отриманих під час бойових дій на Донбасі. Такі абітурієнти матимуть декілька механізмів для отримання вищої освіти державним коштом.

"З поширенням в Україні коронавірусної хвороби діти медичних працівників стали вразливішими. В умовах пандемії українські лікарі майже щодня стикаються з ризиками для свого здоров’я або навіть йдуть з життя. Їхні діти втрачають одного з батьків або залишаються круглими сиротами", - зазначають у пресслужбі ОП. 

Нагадаємо, cтаном на ранок 4 листопада на Одещині на коронавірусну інфекцію захворіли 547 осіб. У регіоні за весь час виявили 26 332 випадки. 

Вийти в ефір
30.11