Останні новини

Дев'ятирічна дитина з інвалідністю жила в одеському парку серед шприців і бруду

В Одесі небайдужі люди помітили дитину з інвалідністю, яка жила в парку посеред сміття і спала на землі, після чого звернулися до служб захисту дітей з проханням відреагувати на ситуацію і допомогти хлопчикові.

Про це розповів у своєму Facebook заступник начальника відділу ювенальної превенції управління регіонального главку Національної поліції Дмитро Ревун.

“Ненавиджу систему, ненавиджу всім серцем, будучи одним з гвинтиків в ній. Все це л*йно, що відбувається кожен день з дітьми, іноді зовсім на голову не налазить. Кожна нормальна батько думає про блага для своєї дитини і ось я йду купувати безконтактний санітайзер в клас синові, а одночасно з цим десь пацан того ж віку, що і моя дитина, разом зі своїми батьками, третій день спить під відкритим небом, в парку, забившись у куток під парканом”, - написав Ревун.

Він додав, що хлопчика знайшли серед купи сміття.

“Серед куп екскрементів бездомних, у пня на якому лежить кинута кимось то іконка, де розкидані шприци і порожні конвалюти від наркотичних медикаментів, дитина з інвалідністю грає з котом, не відходячи від мами, яка теж має інвалідність. 21 століття, століття технологій коли людина готується до підкорення Марса, створює квантовий комп'ютер, в "Європейській" державі 9-річний пацан спить на землі розкладаючи свої шкільні зошити на камене”, - додав Ревун.

Як виявилося, батько хлопчика сирота, а мати має інвалідність. Вся сім’я знаходиться в скрутному становищі та вимушена жебракувати. 

“Батько починає плакати. Дивлячись на нього плаче дитина і мати, яка сама крізь сльози заспокоює дитини, а я стою і відчуваю себе безпорадним катом. У малюка почали трястися руки, він притулившись до батька запитав "Ви мене що ні закриєте в клітку?" - для мене це удар прямо в серце, я не можу уявити що відчуває дитина раз задає таке питання. Довелося говорити з дитиною, докладно пояснюючи йому процедуру за якою його спочатку направлять до лікарні, а потім в центр соціально-психологічної реабілітації дітей. До розмови долучилися його мама і тато, які пояснили дитині, що його ніхто не залишить і що буде краще в центрі, ніж з ними в парку”, - пише Ревун. Нагадаємо, що в Чорноморську в жінки забрали трьох доньок та передали їх на піклування дідусю і бабусі. Виявилось, що вона зловживала наркотичними речовинами та нехтувала вихованням.